Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Business Development Manager w Teraz Środowisko

Pracodawca: Cogiterra sp. z o.o. Numer referencyjny: TS1/2020 Data publikacji: 19 lutego 2020 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

Po pięciu latach dynamicznego rozwoju, Teraz Środowisko - najważniejszy dziś tytuł prasowy B2B dla specjalistów z sektora ochrony środowiska - gotowe jest powierzyć swoje dalsze sukcesy entuzjastycznej osobie z wizją. Nasz zespół powiększymy wkrótce o Business Development Managera, który zyska szansę na zbudowanie solidnego modelu biznesowego na najbliższe lata.

Business Development Manager w Teraz Środowisko będzie odpowiedzialny(a) za:
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z setkami firm sektora energetyki, odpadów, gospodarki wodnej, transportu, budownictwa i in.,
  • tworzenie długofalowych relacji z naszymi kluczowymi klientami,
  • budowanie strategii rozwoju Teraz Środowisko,
  • codzienną sprzedaż kampanii promocyjnych, w nawiązaniu do projektów redakcyjnych,
  • szukanie nowych możliwości rozwoju firmy.

Masz szansę sprawdzić się na tym stanowisku, jeśli:
  • potrafisz myśleć o rozwoju biznesu w sposób odważny i analityczny,
  • nie boisz się podejmować pracy u podstaw, nawiązywać nowych kontaktów handlowych,
  • jesteś osobą odpowiedzialną, uczciwą i zdyscyplinowaną,
  • wymagasz od siebie najwyższej jakości i chcesz się nieustannie rozwijać,
  • masz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • nie boisz się rozmów o pieniądzach,
  • masz klasę, charyzmę i poczucie humoru,
  • chcesz pracować w firmie, która daje poczucie sensu,
  • ochrona środowiska jest dla Ciebie istotnym tematem i chciał(a)byś dowiedzieć się o niej więcej,
  • lubisz mieć poczucie, że Twój sukces zależy od Ciebie.
(Tak, jesteśmy przekonani, że są jeszcze takie osoby na tym świecie :) )

Wymagania

Jaki profil nas zainteresuje?
  • powienieneś/powinnaś mieć za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe i dojrzałość w patrzeniu na rynek - choć nie oczekujemy od Ciebie 30-letniej kariery,
  • żyłka handlowca i umiejętność sprzedaży będą niezbędne: choć w skali makro będziesz odpowiedzialny(a) za rozwój biznesowy firmy, codziennie będziesz wykonywać typową pracę handlowca. Przynajmniej w pierwszych miesiącach, zanim nie zatrudnisz pierwszego członka swojego przyszłego zespołu!
  • chcielibyśmy podjąć współpracę z osobą, którą zrozumie naszą interdyscyplinarność i utożsami się z naszą firmą,
  • biorąc pod uwagę nasze międzynarodowe powiązania (o tym podczas rozmowy!), znajomość angielskiego jest językowym minimum.

Oferujemy

Co Ci oferujemy?
  • wieloletni rozwój w małej firmie z dużym potencjałem,
  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie i atrakcyjną prowizję od sprzedaży,
  • poczucie, że robisz coś, co ma wpływ na przyszłość nas wszystkich.

Jeśli czujesz, że to mogłoby być coś dla Ciebie, zajrzyj na www.teraz-srodowisko.pl, a następnie prześlij nam swoje CV i list motywacyjny. Porozmawiajmy - a nuż okaże się, że wyjdziemy na przeciw Twoim ambicjom!

Cogiterra sp. z o.o.

Cogiterra sp. z o.o. to wydawca Teraz Środowisko - internetowego dziennika dla fachowców sektora ochrony środowiska (woda, odpady, powietrze, energetyka, zarządzanie ryzykiem, BHP, transport, budownictwo, planowanie przestrzenne).

Kim jesteśmy? Redakcją śledzącą aktualności z sektora ochrony środowiska. Działamy na rynku od 5 lat, mamy pozycję lidera wśród internetowych mediów branżowych. Pisanie, informowanie i rzetelne dziennikarstwo to nasza pasja. Cenimy podejście pragmatyczne, opieramy się o aktualności prawne. Czytelnicy doceniają jakość i unikatowość serwowanych przez nas treści. Nie pompujemy zasięgów, docieramy do rzeczywistych, zainteresowanych odbiorców. Rozmawiamy z ekspertami, realizujemy filmy, prowadzimy bazę aktów prawnych, kalendarz, zakładkę z ofertami pracy… Pomysły nam się nie kończą, a w naszych żyłach płynie zielona krew!
Zobacz nasze oferty pracy  ›› Korzystaj z Zakładki Praca Teraz ŚrodowiskoJeśli jesteś PRACODAWCĄ i założysz KONTO PRACODAWCY będziesz miał możliwość:- BEZPŁATNEJ publikacji nielimitowanej liczby ofert pracy w wiodącym portalu B2B dla specjalistów w sektorze ochrony środowiska. Emisja ogłoszenia 30 dni. - Możliwość...Komunikat - 15.11.2023Czytaj  ›