Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Staż w obsłudze prawnej

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 311471 Data publikacji: 24 lutego 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Prawo i przepisy
Energia: Audyty energetyczne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • zapoznanie się z regulacjami prawnymi obowiązującymi w Spółce i wsparcie pracy prawników
  • analiza przepisów, orzecznictwa i stanowisk doktryny w zakresie prawa energetycznego, prawa cywilnego materialnego i procesowego, zagadnień ochrony konkurencji i konsumenta, danych osobowych
  • przygotowywanie projektów pism procesowych z uwzględnieniem tematyki prawa nieruchomości i prawa energetycznego
  • przygotowywanie projektów opinii, informacji prawnych dla potrzeb jednostek organizacyjnych Spółki
  • opiniowanie zmian w wewnętrznych dokumentach spółki (umowy, procedury)
  • udział w sprawach sądowych w roli obserwatora
  • pomoc w realizacji bieżących zadań
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • statusu studenta na 4/5 roku studiów magisterskich o specjalności Prawo lub absolwenta
  • znajomości prawa cywilnego, postępowania cywilnego, ochrony konkurencji i konsumenta
  • mile widziana znajomość prawa energetycznego
  • umiejętności analizowania informacji i wyciągania wniosków
  • atutem będzie doświadczenie w przygotowaniu opinii prawnych i/lub pism sądowych
  • dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjności 150h miesięcznie – warunek konieczny
  • dobrej znajomości MS Office
  • dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy

To oferujemy:

  • płatny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • możliwość praktycznego wykorzystania swojej wiedzy oraz zdobycia doświadczenia zawodowego
  • umowę stażową do końca roku​
  • udział w pracach zespołów projektowych w tym wsparcie projektów z obszaru: marketing, digital, OZE, nieruchomości w zakresie regulacji ich stanów prawnych

E.ON Polska S.A