Więcej  ›
16.06.2024 16 czerwca 2024

Stażysta w obszarze wsparcia sprzedaży

Pracodawca: E.ON Polska S.A Numer referencyjny: 364451 Data publikacji: 21 maja 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zapytań klientów: kanał brokerski, oferty opiekunów – analiza, przygotowanie formatek/założenie procesów/kalkulacja warunków
  • obieg dokumentów: przygotowanie formatek do zawarcia umów/sprawdzenie pod kątem merytorycznym przygotowanych dokumentów
  • cesje umów WAW i TPA - przyjmowanie dokumentów, analiza/realizacja
  • realizacja bieżących reklamacji klientów/wysyłka faktur
  • obsługa klientów transzowych zakładanie rekordów w pliku transzowym/wysłanie cyklicznych notowań do wskazanej grupy klientów/
  • cold calling
  • prowadzenie ewidencji leadów

Wymagania

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office – Excel, Power Point, Word
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (komunikacyjnym)
  • studenci ostatnich lat lub absolwenci (preferowane kierunki studiów: kierunki techniczne, ekonomiczne, ew. socjologia, psychologia)
  • orientacja na Klienta
  • otwartość na nowe wyzwania („otwarta głowa”)
  • umiejętność komunikacji, umiejętność współpracy z różnymi ludźmi
  • zaangażowanie
  • kreatywność, poszukiwanie nowych pomysłów
  • chęć rozwoju, doskonalenia się
  • traktowanie każdego z szacunkiem

Oferujemy

To oferujemy

  • staż na 6 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie (z możliwością przedłużenia)
  • wsparcie ekspertów
  • dużą dawkę wiedzy i umiejętności :)

E.ON Polska S.A

Należymy do jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion Klientów.