Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Laborant

Pracodawca: Electropoli Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: - Data publikacji: 12 września 2017 Lokalizacja: Nowa Sól - Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

  • wykonywanie pomiarów parametrów kąpieli produkcyjnych oraz testów fizykochemicznych
  • przeprowadzanie badań chemicznych metodą miareczkową i wagową
  • prowadzenie zapisów z wykonywanych analiz oraz dokumentów związanych z procesem produkcyjnym
  • analiza otrzymanych wyników
  • kontrola surowców chemicznych przeznaczonych na produkcję
  • monitorowanie prawidłowego przebiegu procesu linii produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (kierunkowe: chemia / ochrona środowiska)
  • doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym
  • umiejętność wykonywania analiz chemicznych oraz znajomość obsługi urządzeń laboratoryjnych
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • dokładność, zaangażowanie i zdyscyplinowanie

Oferujemy

  • 1-2 miesięczny okres wdrażania w zakładzie w Bielsku-Białej
  • ciekawą i stałą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku
  • praca w nowoczesnym zakładzie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, dodatkową opiekę medyczną

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska: Laboratorium.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Electropoli Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu
wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy nowoczesne linie lakiernicze i
galwaniczne o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki. Obecnie jesteśmy liderem europejskim w
branży powłok ochronnych dla motoryzacji.