Więcej  ›
31.07.2021 31 lipca 2021

Specjalista ds. pomiarów środowiskowych

Pracodawca: EMIPRO Sp. z o.o Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 16 kwietnia 2021 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring, Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Firma EMIPRO Sp. z o.o. szuka pracownika na stanowisko: Specjalista ds. pomiarów środowiskowych

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku zajmować się będzie pomiarami emisji zanieczyszczeń do powietrza z instalacji przemysłowych i obsługą analizatorów gazów.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe;
  • prawo jazdy kat.B;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
  • wiedza ogólna z zakresu procesów chemicznych i fizycznych;
  • zdolności manualne i techniczne;
  • zaangażowanie, dokładność, samodzielność, odpowiedzialność;
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • intensywne szkolenia;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • możliwość poznania specyfiki pracy w laboratorium akredytowanym;
  • możliwość korzystania z doświadczenia naszego personelu;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Inne informacje

Praca związana z częstymi wyjazdami służbowymi na terenie całej Polski.

Więcej informacji o firmie na stronie www.emipro.eu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres: m.tomczyk@emipro.eu

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

EMIPRO Sp. z o.o

EmiPro Spółka z o.o. została założona w 1998 r. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce specjalizowała się w poborze prób do oznaczania stężeń i emisji dioksyn i furanów. Ponad 20-letnia obecność na rynku sprawia, że posiadamy szerokie doświadczenie i kompetencje w realizacji naszych usług. Posiadamy certyfikat akredytacji wydany przez Polskie Centrum Akredytacji nr AB 753. Dążymy do ciągłego doskonalenia kadry i poszerzania proponowanego przez nas zakresu działalności.

W strukturze EMIPRO funkcjonują:

- Laboratorium Badań Środowiskowych posiadające akredytację PCA nr AB 753,

- Dział projektowania i realizacji inwestycji,

- Dział opracowań i ekspertyz środowiskowych.

Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą witryną oraz jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy!