Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista Przyrodnik (Ornitolog, Botanik, Chiropterolog, Herpetolog)

Pracodawca: EMSTG Numer referencyjny: 664958789 Data publikacji: 11 października 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje, Badania naukowe

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Analiza dokumentacji przyrodniczej w celu poprawnego przeprowadzenia prac terenowych ze swojej dziedziny.
  • Przeprowadzanie prac terenowych związanych ze swoją dziedziną (m.in. inwentaryzację przyrodnicze, monitoringi przyrodnicze)
  • Opracowanie danych z prac terenowych.
  • Udział przy sporządzaniu dokumentacji z zakresu ochrony środowiska.

Wymagania

  • Praktyczna znajomość minimum jednej ze specjalizacji: ornitologia, botanika, chiropterologia, herpetologia, fitosocjologia.  W stopniu umożliwiającym samodzielne prace terenowe.
  • Doświadczenie w przeprowadzeniu prac terenowych (minimum 2 opracowania)
  • Dobra obsługa programy Microsoft Exel (opracowanie danych)
  • Samodzielność i sumienność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Elastyczny system pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

EMSTG

Firma EMSTG zajmuję się szerokim spektrum zagadnień związanych z ochroną środowiska. Realizujemy projekty związane z obsługą inwestycji liniowych oraz stacji bazowych GSM pod kątem ochrony środowiska. Ponieważ stale się rozwijamy i poszerzamy zakres naszej działalności poszukujemy najlepszych pracowników, którzy przyniosą ze sobą nowe pomysły, wiedzę, doświadczenie, przyczyniając się do wzrostu konkurencyjności naszej firmy.  Projekty realizujemy na terenie całej polski. Charakter prac które wykonujemy jest zarówno biurowy jak i terenowy.
www.emstg.pl