Więcej  ›
19.05.2024 19 maja 2024

Kierownik / Koordynator Serwisu HVAC

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 204360 Data publikacji: 06 maja 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria przemysłowa i procesowa
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Główne obowiązki:
- Zarządzanie realizacją obsługi technicznej urządzeń i instalacji objętych umową serwisową (w tym instalacje HVAC) na obiektach zgodnie z warunkami określonymi przez klientów w umowie,
- Przygotowywanie ofert dla Klientów dotyczących wykonania usług serwisowych,
- Nadzór nad pracami serwisowymi wykonywanymi przez podległy zespół,
- Organizacja i prowadzenie szkoleń dla podległych pracowników serwisu w zakresie, eksploatacji urządzeń i instalacji objętych usługami serwisowymi,
- Współpraca z dostawcami i podwykonawcami w celu zapewnienia terminowego wykonania prac serwisowych,
- Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących działalności serwisowej,
- Utrzymywanie kontaktu z klientami i rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z serwisem,
- Opracowywanie wniosków do przełożonych dotyczących poprawy jakości świadczonych usług serwisowych,
- Organizacja i uczestnictwo w wybranych konferencjach, targach i szkoleniach z zakresu urządzeń i instalacji objętych usługami serwisowymi,
- Organizacja i prowadzenie szkoleń dla podległych pracowników serwisu w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji objętych usługami serwisowymi.

Wymagania

Nasze wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: klimatyzacja, wentylacja lub pokrewne,
- Prawo jazdy kat. B,
- Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
- Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji HVAC,
- Umiejętność planowania i organizacji pracy,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Dobra komunikacja i umiejętność rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.

Oferujemy

To oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w ciekawych projektach związanych z branżą HVAC,
- Zatrudnienie w spółce będącej częścią wiodącej międzynarodowej grupy zajmującej się energetyką oraz usługami z obszaru Data Center w Europie,
- Ciekawą pracę w ponad 150 osobowym zespole techników i inżynierów,
- Możliwość uczestnictwa w kursach specjalistycznych,
- Dostęp do wewnętrznych szkoleń e-learningowych i baz wiedzy Grupy Engie,
- Dodatkowe świadczenia w ramach globalnego programu ochrony socjalnej ENGIE Care,
- Atrakcyjny pakiet medyczny, kartę MultiSport.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i posiadającą doświadczenie w branży HVAC, zapraszamy do aplikowania na nasze stanowisko.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.