Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Kierownik utrzymania obiektu

Pracodawca: ENGIE Services Sp. z o.o. Numer referencyjny: 33946 Data publikacji: 27 lipca 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Ryzyko: Zagrożenia sanitarne, niebezpiczne substancje
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o prawidłowy stan instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan, gazowych, ppożarowych itp.,
  • Tworzenie budżetu i praca z budżetem,
  • Koordynacja prac serwisów zewnętrznych oraz grupą techników w tym tworzenie grafików oraz rozliczeń,
  • Dbanie o terminowość składania ofert, protokołów, faktur, raportów oraz informowania klienta o działaniach,
  • Nadzór nad terminowym wykonywaniem przeglądów urządzeń oraz pomieszczeń technicznych,
  • Systematyczne prowadzenie dokumentacji obiektowej,
  • Raportowanie wykonywania przeglądów i inspekcji,
  • Organizacja zleconych prac dodatkowych,
  • Budowanie dobrych relacji z zarządcą budynku oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie preferowane wyższe techniczne o kierunku sanitarnym, elektrycznym, automatyki, HVAC, lub pokrewnym,
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP G I, II w zakresie eksploatacji i dozoru,
  • Doświadczenie w kierowaniu obiektami w obsłudze technicznej budynku instalacji elektrycznych, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, ppoż., hydrauliki, lub inne,
  • Znajomość budowy i obsługi instalacji przeciwpożarowych, SAP / DSO,
  • Znajomość procedur prowadzenia Książki Obiektu Budowlanego,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  • Dobra znajomość komputera (Word, Excel, poczta, itp.),
  • Umiejętność tworzenia dobrej atmosfery w pracy, oraz pozytywnych relacji z klientem,
  • Umiejętność koordynowania działań służb i firm uczestniczących w realizacji kontraktu,
  • Predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość),
  • Umiejętność samodzielnej pracy w zakresie wykonywanych obowiązków.

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV,
  • Uprawnienia Grupy III – dozór,
  • Znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; możliwość nauki języka angielskiego / niemieckiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Szkolenia autoryzacyjne, oraz szkolenia rozwojowe,
  • Uznaniowy system premiowy,
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

ENGIE Services Sp. z o.o.

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.