Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Dyrektor Zakładu

Pracodawca: Grupa Eneris Numer referencyjny: 22052023 Data publikacji: 22 maja 2023 Lokalizacja: Żarki - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja, Zasoby ludzkie

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Zarządzanie operacyjne zakładem produkcyjnym
  • Nadzór nad procesami: produkcja, utrzymanie ruchu, zakupy, technologia, logistyka, kontrola jakości ze szczególnym uwzględnieniem ich optymizacji w zakresie: kosztów, wymagań jakościowych
  • Pełnienie nadzoru nad terminową realizacją założonych planów produkcyjnych
  • Zarządzanie mieniem i budynkami zakładu produkcyjnego
  • Współodpowiedzialność za zarządzanie Pracownikami; budowanie wśród nich poczucia przynależności do firmy; dbanie o efektywną pracę i motywowanie do osiągania wyznaczonych celów
  • Rozwijanie kultury bezpieczeństwa pracy i dążenie do zgodności ze standardami Grupy ENERIS oraz wymogami prawa,
  • Monitorowanie wskaźników dla podległych obszarów wynikających z celów strategicznych firmy,
  • Planowanie i kontrola wydatków zgodnie z założeniami budżetowymi,
  • Ścisła współpraca z Zarządem w zakresie wskaźników produkcyjnych (koszty, wynik finansowy i produkcyjny)

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wysoko rozwinięte kompetencje w zakresie zarządzania ludźmi i komunikacji
  • Umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia
  • Silna orientacja na wynik, doskonałe umiejętności planowania i organizacji
  • Konsekwencja w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego, poziom min. B2
  • Znajomość systemów zarządzania jakością
  • Bardzo dobra znajomość MS-Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji, nowe projekty
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Grupa Eneris

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.