Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. zintegrowanego systemu zarządzania jakością, OŚ i BHP

Pracodawca: GRUPA ZARMEN Numer referencyjny: 82158 Data publikacji: 21 lipca 2022 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • opracowywanie projektów procedur i instrukcji Spółki w zgodności z wymaganiami norm ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 i SCC, SCP oraz innych norm po ich wdrożeniu w spółce,
  • przygotowanie projektów zmian do istniejącej dokumentacji Systemów Zarządzania,
  • opisywanie procesów zachodzących w organizacji, tworzenie map procesów,
  • przygotowanie spółki do audytu zewnętrznego na zgodność z wymaganiami posiadanych norm oraz innych norm po wdrożeniu ich wymagań w spółce,
  • pełnienie roli audytora wewnętrznego oraz udział w audytach certyfikujących i nadzoru,
  • przygotowanie projektu rocznego planu audytów w ramach Systemów Zarządzania,
  • sporządzanie okresowych raportów z zakresu prowadzonych działań,
  • współpraca z innymi działami spółki.

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w zakresie prowadzenia audytów wewnętrznych w ramach systemu zarządzania jakością, OŚ i BHP,
  • certyfikatów potwierdzających zdobycie kwalifikacji jako audytor wewnętrzny lub pełnomocnik systemów zarządzania,
  • znajomości wymagań prawnych z zakresu BHP i OŚ,
  • znajomości norm: ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001,
  • znajomości pakietu Microsoft Office,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy

U nas znajdziesz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenia grupowe.

GRUPA ZARMEN

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. jedna z najnowocześniejszych koksowni kompaktowych w Europie.