Więcej  ›
21.02.2024 21 lutego 2024

Inżynier budowy biogazowni

Pracodawca: Innotech Sp. z o.o. Numer referencyjny: Innotech Data publikacji: 29 listopada 2023 Lokalizacja: Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Energia: Biomasa, biogazownie

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Budowy Biogazowni, który będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie procesem budowy biogazowni od etapu projektowego do oddania do eksploatacji.

Profil:
  • Entuzjazm do produkcji zielonego gazu (biometanu, biogazu) z odpadów organicznych
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Umiejętność negocjacji
  • Proaktywne, ustrukturyzowane i zorientowane na rozwiązania podejście do pracy
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie); inne języki obce będą dodatkowym atutem
  • Silne umiejętności komunikacyjne, również w kontaktach osobistych i w zespole

Wymagania

  • Wykształcenie: Wyższe wykształcenie techniczne z zakresu inżynierii środowiska, inżynierii procesowej, inżynierii energetycznej lub pokrewnych dziedzin.
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w budowie biogazowni lub podobnych obiektów w sektorze energetyki odnawialnej.
  • Znajomość branży: Dogłębna znajomość procesów produkcyjnych związanych z produkcją biogazu oraz technologii stosowanych w biogazowniach.
  • Umiejętności techniczne: Znajomość zagadnień z zakresu projektowania instalacji biogazowych, obsługi sprzętu i urządzeń związanych z produkcją biogazu.
  • Umiejętności zarządzania projektem: Zdolność do skutecznego zarządzania projektem budowy, w tym planowanie, kontrola kosztów, zarządzanie zasobami ludzkimi i materiałowymi.
  • Umiejętności interpersonalne: Dobre umiejętności komunikacyjne, zdolność pracy w zespole oraz doświadczenie w współpracy z podwykonawcami i dostawcami.
  • Dokładność i skrupulatność: Precyzyjne podejście do pracy, dbałość o detal i skrupulatność w realizacji projektów.
  • Znajomość przepisów: Znajomość obowiązujących przepisów dotyczących budowy i eksploatacji biogazowni oraz umiejętność ich skutecznego zastosowania.
  • Bardzo dobra lub dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Opracowywanie i analiza dokumentacji projektowej biogazowni.
  • Koordynacja i nadzór nad procesem budowy biogazowni.
  • Zarządzanie zespołem budowlanym oraz współpraca z podwykonawcami.
  • Monitorowanie postępu prac, identyfikacja i rozwiązywanie ewentualnych problemów.
  • Zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi przepisami i standardami branżowymi.
  • Kontrola kosztów i terminów realizacji projektu.
  • Przygotowywanie raportów i regularna aktualizacja interesariuszy dotyczących postępu prac.
  • Utrzymywanie regularnej komunikacji z klientem i dostawcami.
  • Współpraca z działami inżynieryjnymi, środowiskowymi i bezpieczeństwa.

Oferujemy

  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole
  • Swobodę wyrażania własnej kreatywności i samodzielnej pracy
  • Własna inicjatywa i odpowiedzialność są wysoko cenione
  • Płaską strukturę organizacyjną
  • Możliwość dalszego szkolenia i rozwoju
  • Ekscytujący obszar działalności w nowoczesnym środowisku technicznym
  • Elastyczny czas pracy - jeśli nie jest związany z placem budowy

Inne informacje

Główna siedziba firmy jest w Szczecinie.

Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

Rozpoczęcie pracy od początku 2024 r.

Innotech Sp. z o.o.

Jesteśmy Polską firmą dostarczającą nowoczesną technologię biogazową na rynek krajowy. Jako inwestor, projektujemy, budujemy oraz operujemy przemysłowymi biogazowniami. Nasze instalacje wytwarzają czystą energię w postaci elektryczności oraz biometanu, czystą wodę i wysokiej jakości nawóz z każdego rodzaju odpadów poprzez fermentację beztlenową.

W oparciu o technologiczną współpracę z Austriacką firmą Botres Global świadczymy usługi jak:

  • Koncepcja i projekt/ rozwój projektu
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Uzyskania pozwoleń środowiskowych
  • Planowanie
  • Budowa
  • Eksploatacja
  • Serwis i przeglądy