Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Operator Pompowni Wody i Obiektów Hydrotechnicznych

Pracodawca: MPWiK S.A.Wrocław Numer referencyjny: 84805 Data publikacji: 08 sierpnia 2022 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
  • obsługa i konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,
  • prace konserwacyjne związane z utrzymaniem obiektów,
  • praca w ruchu ciągłym na 3 zmiany,
  • praca na terenach wodonośnych (Wrocław, Mokry Dwór).

Wymagania

Nasze wymagania
  • wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne lub elektryczne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uczciwość, rzetelność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia energetyczne grupa E1 i E2, kat. T i B+E oraz uprawnienia do obsługi koparki i ładowarki.

Oferujemy

To oferujemy
  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowe wynagrodzenie wynikające z pracy trzyzmianowej,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku, karta Multisport,
  • dofinansowanie do posiłków.

MPWiK S.A.Wrocław

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Pracownicy MPWiK każdego dnia dbają o komfort życia mieszkańców Wrocławia.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych firm wodociągowo-kanalizacyjnych w Polsce. Naszą chlubą jest ponad 150-letnia tradycja, którą z sukcesem łączymy z nowoczesnymi technologiami i dynamicznym rozwojem. Podstawowym zakresem naszej działalności jest pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody do klientów oraz odbiór i oczyszczanie ścieków. Prowadzimy działalność na terenie Wrocławia i części gmin ościennych.

Jesteśmy dumni, że jako firma codziennie dostarczamy do prawie 700 000 osób najwyższej jakości wodę. Troszczymy się też o środowisko i komfort mieszkańców odbierając od nich ścieki, a następnie je oczyszczając.

Oprócz świadczenia usług podstawowych, od lat wspieramy przedsięwzięcia edukacyjne, ekologiczne i społeczne.

Dowiedz się więcej: https://www.mpwik.wroc.pl/pracuj-z-nami/obszary/