Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Technolog w Zakładzie Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów

Pracodawca: Prospreco Polska sp. z o.o. Numer referencyjny: 02/PROS/2020 Data publikacji: 07 września 2020 Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców
Przemysł i inżynieria: Mikrobiologia, biotechnologia

Opis stanowiska

Prospreco Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, Zakład Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów w Zawistach Podleśnych k. Małkini Górnej, zatrudni osobę na stanowisko: Technolog

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad prawidłowym i zgodnym z wymaganiami jakościowymi przebiegiem procesu biologicznego przetwarzania odpadów oraz produkcji paliw alternatywnych z odpadów wysokokalorycznych,
  • Prowadzenie, sterowanie i rozliczanie procesów przetwarzania odpadów,
  • Analiza, doskonalenie i optymalizacja procesów technologicznych,
  • Sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji , implikacja nowych rozwiązań
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii w zakresie odzysku ,w tym tworzyw sztucznych i innych grup odpadów,
  • Uruchomienie i prowadzenie zakładowego laboratorium,
  • Nadzór nad monitoringiem środowiska, emisjami i gospodarką wodno-ściekową instalacji zakładu,
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją związana z technologiami przetwarzania,
  • Zapewnienie wysokowydajnej i bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w  branży gospodarki odpadami, recyklingu lub branży przetwórczej – warunek konieczny,
  • Znajomość procesów biologiczno - mechanicznego przetwarzania odpadów,
  • Znajomość prawa ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem ustawy o odpadach oraz rozporządzeń wykonawczych dotyczących instalacji przetwarzania odpadów,
  • Znajomość zagadnień chemii organicznej oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Sumienność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Podnoszenie kwalifikacji.

Prospreco Polska sp. z o.o.

Nasza działalność obejmuje między innymi: odbiór oraz przetwarzanie odpadów przemysłowych, poprodukcyjnych, biodegradowalnych, bioodpadów i osadów ściekowych.
Dysponujemy nowoczesnymi instalacjami do przetwarzania poszczególnych rodzajów odpadów. Naszą wiarygodność potwierdza Certyfikat Członkostwa w Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami.
Zajmujemy się produkcją paliw alternatywnych. To znacznie usprawnia proces gospodarowania odpadami oraz przynosi liczne korzyści. Do produkcji paliwa alternatywnego używamy technologii najwyższej jakości. Dostarczamy je do elektrociepłowni, cementowni i innych zakładów przemysłowych.
Odpady bogate w biodegradowalne organiczne substancje, kierujemy do przetwarzania w warunkach tlenowych.
Jesteśmy prywatną firmą o dużym potencjale wzrostowym, która stale potrzebuje wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej do utrzymania wysokich standardów produkcyjnych oraz rozwijania nowych technologii.