Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Płatny Staż w Dziale BHP

Pracodawca: Shiloh Industries Sp. z o. o. Numer referencyjny: 165687 Data publikacji: 16 lipca 2021 Lokalizacja: Bielsko-Biała - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Czego możesz się u nas nauczyć?
  • Zobaczysz jak funkcjonuje dział BHP w  firmie produkcyjnej "od podszewki";
  • Będziesz miał okazję uczestniczyć w spotkaniach produkcji oraz sprawdzisz, jaki zakres odpowiedzialności jest w zasięgu służb BHP;
  • Pogłębisz swoją wiedzę na temat BHP;

Zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP;
  • Udział w procesie aktualizacji oceny ryzyka zawodowego, instrukcji i procedur BHP;
  • Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji substancji/mieszanin chemicznych;
  • Przygotowywanie raportów i analiz z zakresu BHP;
  • Udział w analizie zdarzeń potencjalnie wypadkowych;
  • Udział w postępowaniach powypadkowych;
  • Przeprowadzaniem audytów z zakresu BHP i PPOŻ;
  • Wsparcie w przygotowywaniu oraz prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP i ochrony środowiska;
  • Inne obowiązki wynikające z bieżących potrzeb działu.

Wymagania

Wymagania:
  • Student/ka ostatniego roku, Absolwent/ka studiów kierunkowych z zakresu BHP lub podyplomowych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność;
  • Pracowitość, sumienność i dokładność;
  • Motywacja do pracy i chęć uczenia się;
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu;
  • Dodatkowym atutem będą wcześniejsze praktyki w dziale BHP.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Umowę zlecenie na czas trwania stażu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży automotive
  • Możliwość współpracy ze specjalistami w swojej branży
  • Stołówkę pracowniczą oraz obiady dofinansowane przez firmę
  • Karta sportowa Multisport

Shiloh Industries Sp. z o. o.

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w  zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Zobacz profil firmy Shiloh