Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Główny Specjalista ds. systemów i danych pomiarowych

Pracodawca: Smart-HR Numer referencyjny: 165627 Data publikacji: 15 lipca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Zarządzanie danymi pomiarowymi odbiorców i wytwórców, w tym: pozyskiwanie dostępów, konfigurowanie, bieżącą obsługę danych pomiarowych oraz monitorowanie ich poprawności i zgłaszanie reklamacji,
  • Dostarczanie zestawu danych pomiarowych do realizacji rozliczeń odbiorców końcowych i wytwórców,
  • Tworzenie bilansów zakupów i sprzedaży,
  • Zarządzanie rezerwami przychodowymi i kosztowymi,
  • Obsługę systemów WIRE, SWI oraz innych systemów IT w zakresie zarządzania danymi pomiarowymi w Spółce,
  • Udział w tworzeniu raportów dla Zarządcy Rozliczeń,
  • Współpracę przy koordynowaniu funkcji POB, OHT oraz zarządzaniu funkcją operatora pomiarów,
  • Ścisłą współpracę z innymi działami i spółkami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Co najmniej 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenia w obsłudze rozliczeń klientów w sektorze energetycznym,
  • Wykształcenie wyższego,
  • Wiedzy z zakresu danych pomiarowych wytwórców i odbiorców,
  • Znajomości rynku detalicznego, hurtowego oraz rynków bilansujących,
  • Znajomości systemu WIRE oraz IRIESP i IRIESD,
  • Umiejętności budowy narzędzi do automatyzacji pracy z danymi,
  • Znajomości narzędzi do zarządzania i analizy danych pomiarowych – co będzie mile widziane,
  • Zdolności analitycznych, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, samodzielności, umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej jednym z liderów na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premii rocznych,
  • Gwarancja rozwoju i budowania swojej pozycji eksperta na rynku poprzez nabywanie nowych kompetencji,
  • Pracę w renomowanej firmie, mającej silną pozycję na rynku,
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku oraz inne pozapłacowe benefity.

Smart-HR

SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.