Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Terenowy doradca ds. OZE

Pracodawca: Strefa Energii Numer referencyjny: 1/2023 Data publikacji: 26 czerwca 2023 Lokalizacja: Podkarpackie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: - Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Ciepło, ciepłownictwo

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Kompleksowa obsługa Klientów Indywidualnych w zakresie sprzedaży produktów OZE oraz systemów grzewczych
  • Realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Samodzielne docieranie do Klientów Indywidualnych

Wymagania

Szukamy Ciebie jeśli :
  • Masz doświadczenie w pracy w kontakcie z ludźmi (obsługa klienta, sprzedaż, gastronomia)
  • Lubisz osiągać wyznaczone cele
  • Potrafisz pracować samodzielnie, zaplanować sobie dzień pracy i wziąć odpowiedzialność za efekty
  • Chcesz przyłożyć rękę do polepszania jakości powietrza w Polsce
  • Obsługa Klienta na najwyższym poziomie jest dla Ciebie priorytetem
  • Lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo
  • Prowadzisz samochód i posiadasz aktywne prawo do jazdy KAT. B

Oferujemy

  • Oferujemy profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz skutecznej sprzedaży!
  • 5, 10, 15... tysięcy! - to Ty decydujesz ile pieniędzy zarobisz w pierwszym miesiącu. Nie masz u nas limitów. Oferujemy atrakcyjne rynkowo ceny bazowe!
  • Leady na start - posiadamy własny dział ankieterów i CC. Zapewnimy Ci leady w pierwszych miesiącach pracy :-)
  • Atrakcyjny i transparentny system awansu. Kim chcesz zostać za 2 miesiące? Liderem, Kierownikiem czy Dyrektorem? Z nami zbudujesz swój zespół sprzedażowy i osiągniesz sukces zawodowy!
  • Dogodne godziny pracy i elastyczne warunki pracy, dopasowane do miejsca Twojego zamieszkania
  • Pracę "od zaraz"
  • Możliwość wzięcia udziału w Programie Poleceń Agencyjnych
  • Atrakcyjne konkursy i programy motywacyjne.

Strefa Energii

W Strefa Energii pomagamy ludziom oraz przyspieszamy postęp energetyczny! Stawiamy na ludzi proaktywnych, którzy z determinacją i zaangażowaniem będą zmieniali zastaną rzeczywistość. Zależy nam na współpracy z przedsiębiorczymi i dynamicznymi osobami, pełnymi optymizmu i pozytywnej energii, które w innowacyjny sposób podejdą do stawianych przed nimi zadań. Cenimy ludzi, którzy są gotowi kwestionować istniejące rozwiązania, myśleć nieszablonowo, przesuwać granice, zmieniać niemożliwe w rzeczywistość oraz potrafią szybko dostosowywać się do zmian. Strefa Energii jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Każdy jest u nas mile widziany i tak samo ważny, niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji.  Jeśli te wszystkie wartości są Ci bliskie oraz chcesz, aby Twoja pasja i talenty pozwalały Ci rozwijać się razem z nami, z niecierpliwością czekamy na Ciebie! Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia. Pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał! Dołącz do nas!