Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inżynier Sprzedaży / Technolog ds. Uzdatniania Wody

Pracodawca: WWT Polska Sp. z o. o. Numer referencyjny: WWT2017 Data publikacji: 25 maja 2017 Lokalizacja: Siemianowice Śląskie - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie, Oczyszczanie ścieków, Analizy, badania laboratoryjne

Opis stanowiska

Firma WWT Polska Sp. z o.o. – od lat działająca w branży produktów i usług przeznaczonych do uzdatniania,  kondycjonowania chemicznego wody, oczyszczania ścieków - dla różnych sektorów przemysłu. Ponadto nasza firma oferuje kompleksowe działanie w/w zakresie począwszy od fazy projektu aż po bieżącą obsługę serwisową.

Wymagania

  • Poszukujemy osób z min. 2-3 letnim doświadczeniem w sprzedaży produktów kondycjonowania chemicznego wody.
  • Kandydaci i/lub Kandydatki z wykształceniem wyższym technicznym (preferowane) w obszarze chemii, inżynierii chemicznej, inżynierii środowiska, inżynierii sanitarnej oraz pokrewnych są mile widziani/-e.
  • Wymagamy prawa jazdy kat. B oraz dyspozycyjności do odbywania podróży służbowych.
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego będzie dużym atutem.
  • Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca samodzielnie i efektywnie zarządzać swoim czasem, komunikatywna, energiczna i umiejętnie budująca relacje.

Oferujemy

Co zyskujesz?

Naszym pracownikom oferuje stabilne zatrudnienie w firmie wchodzącej w skład międzynarodowej grupy, duże możliwości rozwoju, pakiety szkoleń, wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód, laptop, telefon, a także miłą atmosferę w pracy.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@wwtpolska.pl. Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

WWT Polska Sp. z o. o.

Firma WWT Polska została powołana z dniem 17 listopada 2000 roku z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Koncern WWT International Group, do którego należy firma Water & Wastewater Technic WWT Polska, zgromadził pod swoją egidą najlepszych fachowców w branży chemicznego i technicznego uzdatniania wody i oczyszczania ścieków.

Jesteśmy wiodącym producentem i importerem:
  • kompletnych systemów i urządzeń do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków skutecznych;
  • środków chemicznych posiadających niezbędne dopuszczenia i atesty (m.in: PZH, TÜV, ISO): do obróbki, uzdatniania i oczyszczania ścieków przemysłowej;
  • do czyszczenia chemicznego całych sieci technologicznych i poszczególnych urządzeń w energetyce w celu eliminacji kamienia kotłowego;
  • do impregnacji antykorozyjnej powierzchni wewnętrznej rurociągów i urządzeń.