Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Referent w Wydziale Budżetu, Finansów i Egzekucji Należności Pieniężnych Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Opolu
2-dniowe szkolenie: Prawo ochrony środowiska i ustawy powiązane firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER

Garbarczyk wiceprezesem BOŚ

a+a-    Powrót       07 grudnia 2017       Management   

6 grudnia 2017 r. Rada Nadzorcza Banku Ochrony Środowiska podjęła decyzję o powołaniu Arkadiusza Garbarczyka na stanowisko wiceprezesa zarządu BOŚ. Dotychczas Garbarczyk pełnił funkcję dyrektora zarządzającego BOŚ.

Skład Zarządu Banku od 6 grudnia 2017 r. przedstawia się następująco:

Arkadiusz Garbarczyk, jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Matematyki, Mechaniki i Informatyki oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych. Karierę zawodową rozpoczął od pracy w Ministerstwie Finansów jako Ekonomista w Departamencie Polityki Finansowej, Analiz i Statystyki. Od 2000 roku związany jest z bankowością. Pracę w sektorze bankowym rozpoczął jako Ekonomista, a następnie Strateg Rynków Finansowych w BRE Banku. Następnie przez siedem lat odpowiadał za ofertę produktową, politykę cenową, kanały dystrybucji oraz zarządzał ryzykiem portfela kredytowego w Banku Gospodarstwa Krajowego. W latach 2014-2017 związany był z Bankiem Polskiej Spółdzielczości, gdzie nadzorował zarządzanie ryzykiem portfela kredytowego oraz monitoring i ocenę ryzyka kredytowego, a także sprawował funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego Banku BPS. Ostatnio pracował w Banku Ochrony Środowiska na stanowisku dyrektora zarządzającego kierującego Pionem Oceny i Zarządzania Ryzykiem.

Źródło: BOŚ

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Mazurek na COP24: 68 polskich podmiotów w EMAS (14 grudnia 2018)Okazja do praktycznego spojrzenia na PPP – bezpłatne wizyty studyjne (13 grudnia 2018)Wody Polskie publikują wzory oświadczeń dla podmiotów obowiązanych do ponoszenia opłat za usługi wodne (11 grudnia 2018)WIOŚ rozpoczął kontrolę w poznańskiej spalarni (10 grudnia 2018)Wpływy z opłat i kar środowiskowych wydawane niezgodnie z prawem (06 grudnia 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony