Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. finansowania projektów RDOŚ w Krakowie
Główny specjalista ds. przeciwdziałania skutkom klęsk żywiołowych Mazowiecki Urząd Wojewódzki

Garbarczyk wiceprezesem BOŚ

a+a-    Powrót       07 grudnia 2017       Management   

6 grudnia 2017 r. Rada Nadzorcza Banku Ochrony Środowiska podjęła decyzję o powołaniu Arkadiusza Garbarczyka na stanowisko wiceprezesa zarządu BOŚ. Dotychczas Garbarczyk pełnił funkcję dyrektora zarządzającego BOŚ.

Skład Zarządu Banku od 6 grudnia 2017 r. przedstawia się następująco:

Arkadiusz Garbarczyk, jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Matematyki, Mechaniki i Informatyki oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych. Karierę zawodową rozpoczął od pracy w Ministerstwie Finansów jako Ekonomista w Departamencie Polityki Finansowej, Analiz i Statystyki. Od 2000 roku związany jest z bankowością. Pracę w sektorze bankowym rozpoczął jako Ekonomista, a następnie Strateg Rynków Finansowych w BRE Banku. Następnie przez siedem lat odpowiadał za ofertę produktową, politykę cenową, kanały dystrybucji oraz zarządzał ryzykiem portfela kredytowego w Banku Gospodarstwa Krajowego. W latach 2014-2017 związany był z Bankiem Polskiej Spółdzielczości, gdzie nadzorował zarządzanie ryzykiem portfela kredytowego oraz monitoring i ocenę ryzyka kredytowego, a także sprawował funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego Banku BPS. Ostatnio pracował w Banku Ochrony Środowiska na stanowisku dyrektora zarządzającego kierującego Pionem Oceny i Zarządzania Ryzykiem.

Źródło: BOŚ

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Rząd zmienia taktykę w sprawie odpływu azotanów do wód i gleb (11 grudnia 2017)Powstanie Dyrekcja Ochrony Środowiska (05 grudnia 2017)W Kielcach wydział terenowy Dyrekcji Ochrony Środowiska zamiast RDOŚ (27 listopada 2017)Wielki finał „Klonów 2017” BOŚ za nami (24 listopada 2017)Konkurs na dyrektora Białowieskiego Parku Narodowego (21 listopada 2017)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony