Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Unikalna oczyszczalnia Bio Solid firmy BAMARTECH
Analizy ryzyka dla ustanowienia stref ochronnych ujęć wód firmy Arcadis

Instalacje fotowoltaiczne o mocy prawie 7 MW powstaną w warszawskich wodociągach

a+a-    Powrót       29 stycznia 2019       Energia   

ML System, wyspecjalizowana spółka technologiczna, podpisała umowę z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie (MPWiK), której przedmiotem jest zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych na terenie zakładów i obiektów MPWiK. - Mowa tutaj o największej w dotychczasowej historii firmy umowie o wartości 40,0 mln zł netto - komentuje Dawid Cycoń, prezes ML System.

W ramach umowy ze stołecznym MPWiK, wykonane zostaną instalacje fotowoltaiczne o całkowitej mocy 6,7 MW. W umowie uwzględniono również uruchomienie systemu automatyki oraz instalację układów elektrycznych i energetycznych. Warto zaznaczyć, że jest to kolejny kontrakt, po realizacjach w Rzeszowie, Stargardzie, Olsztynie i Kaliszu, z przedsiębiorstwem zajmującym się gospodarką wodno-kanalizacyjną.

Źródło: ML System S.A

Teraz SamorządWięcej treści dotyczących samorządów w zakładce Teraz Samorząd.

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Zamiast Energa Wytwarzanie będzie Energa OZE (08 lipca 2019)Wielkopolska: Ponad 6 mln zł dofinansowania na instalacje OZE (05 lipca 2019)Polskie farmy fotowoltaiczne o mocy 45 MW zmieniły właściciela (03 lipca 2019)Łódzkie: Blisko 5 mln zł dofinansowania na instalacje OZE (02 lipca 2019)Słoneczne oszczędności w Rudzie Śląskiej (26 czerwca 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony