Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Manager Projektu / Budowa farm PV Hays
Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2018 - nowy raport IEO firmy Instytut Energetyki Odnawialnej

Instalacje fotowoltaiczne o mocy prawie 7 MW powstaną w warszawskich wodociągach

a+a-    Powrót       29 stycznia 2019       Energia   

ML System, wyspecjalizowana spółka technologiczna, podpisała umowę z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie (MPWiK), której przedmiotem jest zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych na terenie zakładów i obiektów MPWiK. - Mowa tutaj o największej w dotychczasowej historii firmy umowie o wartości 40,0 mln zł netto - komentuje Dawid Cycoń, prezes ML System.

W ramach umowy ze stołecznym MPWiK, wykonane zostaną instalacje fotowoltaiczne o całkowitej mocy 6,7 MW. W umowie uwzględniono również uruchomienie systemu automatyki oraz instalację układów elektrycznych i energetycznych. Warto zaznaczyć, że jest to kolejny kontrakt, po realizacjach w Rzeszowie, Stargardzie, Olsztynie i Kaliszu, z przedsiębiorstwem zajmującym się gospodarką wodno-kanalizacyjną.

Źródło: ML System S.A

Teraz SamorządWięcej treści dotyczących samorządów w zakładce Teraz Samorząd.

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Sopot: Dopłaty na wymianę źródła ciepła (14 lutego 2019)Nowy Sącz: Oczyszczalnia ścieków pomaga ograniczyć emisję CO2 (07 lutego 2019)W 2018 r. moc offshore w Europie wzrosła o ponad 2,5 GW (07 lutego 2019)OZE w MŚP: jak oszczędzać, ale nie zarabiać na energii (07 lutego 2019)Ostrów Wielkopolski z własna siecią energetyczną jeszcze w tym roku (04 lutego 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony