Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy PRONAR MRW 1.300: jeden wał, wysoka wydajność Pronar
Kompleksowe doradztwo, audyty i badania środowiskowe EkoMeritum Sp. z o.o.

Konferencja Gospodarka odpadami w nowej rzeczywistości już w przyszłym tygodniu

a+a-    Powrót       10 czerwca 2020       Odpady       Artykuł promocyjny   

Epidemia koronawirusa dotknęła wszystkie dziedziny życia, nie omijając gospodarki odpadami. Pozostawiono jednak szansę spotkania się z przedstawicielami tej branży w cyberprzestrzeni, podczas organizowanych webinariów. Nareszcie firma EKORUM ma okazję ponownie spotkać się z uczestnikami w rzeczywistości, twarzą w twarz. Tym razem zaprasza do Arłamowa, na pierwszą – po tym trudnym dla wszystkich czasie – konferencję branżową: „Gospodarka odpadami w nowej rzeczywistości”.

Czytaj: Wytyczne KE: jak zarządzać odpadami, w tym medycznymi, w czasach COVID-19

W dniach 17-19 czerwca br. eksperci omówią aktualne prawodawstwo w tym obszarze – zarówno krajowe, jak i unijne, przyjrzą się zamówieniom publicznym w kontekście koronawirusa oraz wyzwaniom, przed jakimi stoi branża. Podczas konferencji dokonana zostanie również analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi w Polsce w świetle najnowszych zmian prawnych i sytuacji w kraju oraz przedstawione potrzeby inwestycyjne w tym obszarze w perspektywie krótko- i średniookresowej. Postaramy się również pokazać, jak radziły sobie firmy odbierające odpady w zderzeniu z pandemią koronawirusa. Uczestnicy mogą też spodziewać się referatu na temat efektywności ekonomicznej i ekologicznej instalacji zagospodarowania odpadów – w kontekście uciążliwości zapachowej, zagospodarowania produktów wychodzących z instalacji czy koniecznych do osiągnięcia poziomów odzysku i recyklingu. Wisienką na torcie będzie studium panelowe, odpowiadające tytułowi konferencji.

Zapraszamy zatem do Arłamowa.

Więcej informacji: www.ekorum.pl

Źródło: Ekorum

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Prezydent przedstawił Eko-Kartę, czyli deklarację wsparcia inicjatyw prośrodowiskowych (06 lipca 2020)Cyfryzacja sposobem na usprawnienie gospodarki odpadami (03 lipca 2020)Policja wykryła ponad 100 tys. litrów niebezpiecznych odpadów (01 lipca 2020)Liczba spalarni w Polsce. Wystarczająca czy nie? (30 czerwca 2020)Wojewoda zamierza unieważnić uchwałę ws. spółki mającej budować spalarnię odpadów na śląsku (30 czerwca 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony