Robots
Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
27.11.2020 27 listopada 2020

XIV Konferencja CE UW pod hasłem Klimat dla Europy: Jak zmiany klimatyczne wpłyną na naszą przyszłość?

   Powrót       03 listopada 2020       Powietrze i klimat       Artykuł promocyjny   

XIV Ogólnopolska Konferencja Społeczności Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego organizowana przez Centrum Debaty Publicznej pt.”KLIMAT DLA EUROPY: Jak zmiany klimatyczne wpłyną na naszą przyszłość?” odbędzie się w formule online 09 listopada 2020 roku o godzinie 17:00.

Czytaj: Wybuch epidemii nie oznacza, że nie ma kryzysu klimatycznego

Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa znacząco zmieniła kształt całego świata. Jednak nieodłącznym tematem przez cały czas jest kwestia coraz liczniejszych susz i pożarów, powodzi oraz zmniejszających się zasobów wodnych. W trakcie konferencji zaproszeni eksperci zastanowią się, jakie skutki wynikną dla Europy i świata z wciąż postępujących zmian klimatycznych i postarają się zarysować możliwe strategie działania najważniejszych organizacji międzynarodowych w obliczu napięć społecznych, politycznych i ekonomicznych.

Więcej informacji znajdą o wydarzeniu pod linkiem.

Źródło: CE UW

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Widać poprawę jakości powietrza w Europie, ale Europejczycy nadal cierpią z powodu wdychanych zanieczyszczeń (24 listopada 2020)Taksonomia UE wyznacza ogólne ramy prawne, trwają prace nad aktami delegowanymi (19 listopada 2020)Czerwony Krzyż: zmiana klimatu większym zagrożeniem niż Covid-19 (18 listopada 2020)Program LIFE: ponad 280 mln euro na projekty w zakresie środowiska, przyrody i działań w dziedzinie klimatu (17 listopada 2020)Co trzeba zrobić, żeby dostać środki z Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności? (16 listopada 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony