Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Świadectwa weryfikacji ETV dla innowacyjnych technologii i urządzeń dla gospodarki wodno-ściekowej firmy JWTŚ-IETU

5. edycja konferencji Woda Ścieki Osady już wkrótce w Warszawie

a+a-    Powrót       06 listopada 2018       Woda   

„Woda. Ścieki. Osady.” To cykliczna konferencja techniczna organizowana przez IGWP, której piąta edycja odbędzie się w dniach 4-5 grudnia w hotelu Sheraton w Warszawie. Wydarzenie to jest coroczną okazją do spotkania, podczas którego przedstawiciele przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych dyskutują o wyzwaniach stojących przed naszą branżą, jej bieżących problemach oraz sposobach na ich rozwiązanie.

Tegoroczna edycja Konferencji, poświęcona będzie tematyce związanej z bezpieczeństwem systemów zaopatrzenia w wodę, ze szczególnym uwzględnieniem projektu dyrektywy Komisji Europejskiej w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

W drugim bloku tematycznym, będziemy rozmawiać między innymi o wyzwaniach stojących przed oczyszczalniami przyjmującymi ścieki przemysłowe. Omówimy doświadczenia praktyków w tym zakresie oraz wnioski płynące z funkcjonowania takich instalacji.

Do wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy przedstawicieli naszej branży, przemysłu, praktyków z wieloletnim doświadczeniem oraz reprezentantów świata nauki.

Zapraszamy na stronę konferencji, gdzie znajdują się szczegółowy program, informacje o prelegentach oraz formularz zgłoszeniowy: wso.igwp.org.pl

O tym, co wydarzyło się podczas zeszłorocznej edycji konferencji, można przeczytać tutaj.

Źródło: IGWP

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

RPO interweniuje w sprawie jakości wody w kranie (19 października 2018)Kongres ENVICON Environment w tym roku w Warszawie (17 października 2018)Znamy zwycięzców Eco-Miasto 2018 (27 września 2018)O tytuł Eco-Miasta 2018 ubiegać będzie się aż 46 miast (17 września 2018)Płock: Powstał plan adaptacji do zmian klimatu (13 września 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony