Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Analizy ryzyka dla ustanowienia stref ochronnych ujęć wód firmy Arcadis
Świadectwa weryfikacji ETV dla innowacyjnych technologii i urządzeń dla gospodarki wodno-ściekowej firmy JWTŚ-IETU

5. edycja konferencji Woda Ścieki Osady już wkrótce w Warszawie

a+a-    Powrót       06 listopada 2018       Woda   

„Woda. Ścieki. Osady.” To cykliczna konferencja techniczna organizowana przez IGWP, której piąta edycja odbędzie się w dniach 4-5 grudnia w hotelu Sheraton w Warszawie. Wydarzenie to jest coroczną okazją do spotkania, podczas którego przedstawiciele przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych dyskutują o wyzwaniach stojących przed naszą branżą, jej bieżących problemach oraz sposobach na ich rozwiązanie.

Tegoroczna edycja Konferencji, poświęcona będzie tematyce związanej z bezpieczeństwem systemów zaopatrzenia w wodę, ze szczególnym uwzględnieniem projektu dyrektywy Komisji Europejskiej w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

W drugim bloku tematycznym, będziemy rozmawiać między innymi o wyzwaniach stojących przed oczyszczalniami przyjmującymi ścieki przemysłowe. Omówimy doświadczenia praktyków w tym zakresie oraz wnioski płynące z funkcjonowania takich instalacji.

Do wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy przedstawicieli naszej branży, przemysłu, praktyków z wieloletnim doświadczeniem oraz reprezentantów świata nauki.

Zapraszamy na stronę konferencji, gdzie znajdują się szczegółowy program, informacje o prelegentach oraz formularz zgłoszeniowy: wso.igwp.org.pl

O tym, co wydarzyło się podczas zeszłorocznej edycji konferencji, można przeczytać tutaj.

Źródło: IGWP

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Wizyty studyjne w innych państwach UE dla pracowników instytucji publicznych (04 marca 2019)Wody Polskie otrzymały dokumentację budowy polderu Żelazna (18 lutego 2019)Wody Polskie przystępują do ogłoszenia przetargu na koncepcję rozwiązania problemów Węzła Wodnego Jamneńskiego (29 listopada 2018)Co powinien uwzględniać plan adaptacji do zmian klimatu? (23 listopada 2018)Podpisano list intencyjny ws. budowy nowych stopni wodnych (20 listopada 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony