Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Dyrektor Sekretariatu OTOP Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków
Maszyna kompostująca Oklin GG02 firmy Interseroh Polska

Konsultacje publiczne Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

a+a-    Powrót       15 marca 2019       Management   

Minister Przedsiębiorczości i Technologii ogłasza konsultacje publiczne dotyczące projektu Programu współpracy Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z organizacjami pozarządowymi i innymi interesariuszami na lata 2019 - 2020 "Partnerstwo w sferze realizacji zadań publicznych".

Głównym celem Programu jest tworzenie warunków dla partnerskiej, aktywnej i efektywnej współpracy Ministerstwa z jak najszerszym kręgiem interesariuszy, na rzecz rozwoju polskiej gospodarki i przedsiębiorczości.

Zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego do zapoznania się z Programem. Opinie i uwagi do Programu można przekazywać za pomocą formularza od 15 marca do 5 kwietnia bieżącego roku.

Wypełniony formularz należy przekazać w jednym z poniższych trybów:

  • e-mailem na adres: agnieszka.malachowska@mpit.gov.pljanusz.rolicz@mpit.gov.pl;
  • pocztą na adres: Departament Jednostek Nadzorowanych i Podległych Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Plac Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa;
  • osobiście do Kancelarii Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, znajdującej się pod adresem Plac Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa;
  • faksem na nr: 22 262 91 32.

Projekt jest dostępny tutaj.

Źródło: MPiT

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

PSEW: projekt ustawy o OZE bez negatywnych dla branży zapisów (15 lipca 2019)Sztuczna inteligencja szansą dla środowiska (01 lipca 2019)Francuski sąd: za poziom zanieczyszczenia powietrza odpowiedzialne państwo (26 czerwca 2019)Międzynarodowy Tydzień Gospodarki Obiegu Zamkniętego (18 czerwca 2019)Zakończył się ECO FOOD 360 Kongres Rolnictwa i Żywności Ekologicznej (17 czerwca 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony