Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Referent prawny WIOŚ Warszawa
Szkolenia w zakresie obowiązków środowiskowych oraz usługi konsultingowe firmy Ekodialog

Trwają konsultacje projektu wytycznych zwalczania przestępczości przeciwko środowisku

a+a-    Powrót       28 lutego 2019       Ryzyko   

Komisja Europejska(1) przekazała do konsultacji publicznych Poradnik na temat zwalczania przestępstw przeciwko środowisku i innych bezprawnych zachowań.

Każdy, kto chce przekazać komentarze, jest proszony o przesłanie ich na adres ENV-E04@ec.europa.eu do 10 maja 2019 r., przy użyciu specjalnego formatu zgłaszania uwag. Wiadomość e-mail powinna zawierać informacje, że temat dotyczy "przestępstw przeciwko środowisku".

Komentarze otrzymane do 8 marca 2019 r. zostaną uwzględnione przy przygotowaniu ostatecznych warsztatów w ramach tego działania.

Przygotowanie niniejszych wytycznych jest jednym z działań w ramach komisyjnej inicjatywy pn. Environmental Compliance Assurance.

Źródło: MŚ

Przypisy

1/ Więcej materiałów na stronie KE:
http://ec.europa.eu/environment/legal/compliance_en.htm

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Raport ONZ: Tylko globalna interwencja pozwoli uniknąć katastrofy (20 marca 2019)Co się dzieje w Arktyce, nie zostaje tylko w Arktyce (19 marca 2019)Postawiono zarzuty ws. zanieczyszczenia terenu i spowodowania pożaru odpadów w Legnicy (12 marca 2019)Czechy i Polska zacieśniają współpracę w zwalczaniu mafii śmieciowych (01 marca 2019)Jak ocena zagrożeń może wpłynąć na plan remediacji? (27 lutego 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony