Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Specjalista ds. energetyki Energomix Sp. zo. o.
Efektywne zarządzanie gospodarką energetyczną firmy Sygnity S.A.

My doradzamy – TY oszczędzasz

a+a-    Powrót       04 września 2017       Energia   

ME wraz z NFOŚiGW rozpoczynają kampanię informacyjną pn. "My doradzamy – TY oszczędzasz!". Jej celem jest przybliżenie sektorowi publicznemu, mieszkaniowemu oraz przedsiębiorcom zagadnień z zakresu efektywności energetycznej i OZE. Projekt będzie trwał od 4 września do15 października 2017 r.

W ramach Projektu otworzono 16 punktów doradczych zlokalizowanych na terenie Polski(1), w których konsultanci udzielają bezpłatnych informacji i wsparcia w zakresie doradztwa energetycznego.

Komu konsultanci udzielają bezpłatnych porad?

Tym wszystkim, którzy są właścicielami domów i osobami planującymi budowę lub remont domu. Wspólnotom mieszkaniowym (tj. osobom działającym w zarządach wspólnot mieszkaniowych), przedsiębiorcom prowadzącym działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami, osobom fizycznym w przedziale wiekowym 25-59 lat zainteresowanym możliwością skorzystania z doradztwa energetycznego.

Projekt Doradztwa Energetycznego pn. Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE współfinansowany jest ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Szczegółowe informacje dot. projektu są dostępne na stronie internetowej NFOŚiGW(2).

Źródło: ME

Przypisy

1/ Zestawienie punktów doradztwa energetycznego
http://www.me.gov.pl/node/27476
2/ Doradztwo energetyczne - szczegóły projektu
http://nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/doradztwo-energetyczne/informacje-ogolne/

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Pożyczki na poprawę efektywności energetycznej dla firm z woj. podlaskiego (15 stycznia 2018)Ubóstwo energetyczne spada, ale nadal dotyka 4,6 mln osób (12 stycznia 2018)Zastrzyk pieniędzy i innowacji dla Śląska (05 stycznia 2018)100 mln zł na promowanie efektywności energetycznej i OZE (02 stycznia 2018)Energetyka skorzysta z funduszy na innowacje (28 grudnia 2017)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony