Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Główny specjalista ds. Funduszu Niskoemisyjnego Transportu Ministerstwo Energii

Nowy dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu

a+a-    Powrót       07 stycznia 2019       Transport   

W poniedziałek, 7 stycznia br., nowym dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu został Jan Gosiewski. Zastąpił on urzędującego przez ostatnie trzy lata Piotra Snuszkę.

Jan Gosiewski do końca 2018 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. strategii i projektów Wydziału Transportu i Zieleni Urzędu Miasta Poznania. Wcześniej pracował m.in. w Zarządzie Dróg Miejskich, gdzie odpowiadał za fundusze europejskie, a także był motorniczym tramwajów w MPK Poznań. Zaangażowany w działalność Klubu Miłośników Pojazdów Szynowych.

Piotr Snuszka był dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu od marca 2016 roku. Ze strukturami samorządowymi Miasta Poznania związany ponad 20 lat. Pracował - m.in. na stanowisku zastępcy dyrektora ZTM ds. publicznego transportu zbiorowego.

Zmiany mają na celu płynne przekazanie zarządzania tą miejską jednostką w związku z przejściem w tym roku Piotra Snuszki na emeryturę. Do tego czasu będzie on cały czas pracownikiem ZTM.

Źródło: Urząd Miasta Poznania

Teraz SamorządWięcej treści dotyczących samorządów w zakładce Teraz Samorząd.

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Odpady transgraniczne pod kontrolą Inspekcji Ochrony Środowiska (18 czerwca 2019)Geotechnologie, Hydrotechnika, Transport Wodny - nowy kierunek studiów w Poznaniu (18 czerwca 2019)Prezydent Krakowa apeluje do premiera o zmianę prawa regulującego SCT (17 czerwca 2019)Wielka Brytania zdeterminowana w osiągnięciu neutralności węglowej do 2050 r. (14 czerwca 2019)Radykalne usprawnienia komunikacyjne za 31 mln zł (14 czerwca 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony
Finansowanie termomodernizacji budynków wielorodzinnych