Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose

Poznań: System elektrycznych hulajnóg na minuty

a+a-    Powrót       05 grudnia 2018       Transport   

Można już korzystać z systemu elektrycznych hulajnóg na minuty. To kolejna, po rowerach, samochodach i skuterach, forma współdzielonych pojazdów w Poznaniu. - Kolejna firma wprowadza do Poznania nowoczesne rozwiązania świetnie funkcjonujące w innych miastach europejskich. Jesteśmy jednym z pierwszych miast w Polsce, które będą miały takie hulajnogi i to od razu ich konkretną liczbę, 200 sztuk - mówił Jacek Jaśkowiak, prezydent Miasta Poznania.

Początkowo na ulice Poznania trafi 200 hulajnóg firmy Lime. Liczba pojazdów będzie stopniowo zwiększana w zależności od zapotrzebowania użytkowników i zainteresowania mieszkańców.

Źródło: Urząd Miasta Poznania

Teraz SamorządWięcej treści dotyczących samorządów w zakładce Teraz Samorząd.

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Postępy prac modernizacyjnych Kanału Gliwickiego (24 czerwca 2019)Co znalazło się w najnowszych konkluzjach Rady Europejskiej? (24 czerwca 2019)Odpady transgraniczne pod kontrolą Inspekcji Ochrony Środowiska (18 czerwca 2019)Geotechnologie, Hydrotechnika, Transport Wodny - nowy kierunek studiów w Poznaniu (18 czerwca 2019)Prezydent Krakowa apeluje do premiera o zmianę prawa regulującego SCT (17 czerwca 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony