Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Skandynawskie butelki wielokrotnego użycia z nadrukiem firmy In Play Sp. z o.o. (mojabutelka.pl)
Rośliny wodne z plantacji ekologicznej firmy Hydroidea

Rady Gmin proszone o przekazanie regulaminów dostarczania wody do RZGW

a+a-    Powrót       11 czerwca 2018       Woda   

W związku z koniecznością wypełnienia przez Rady Gmin obowiązku wynikającego z art. 8 ust. 2 ustawy z dnia 27 października 2017 r. o zmianie ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. z 2017 r., poz. 2180) dotyczącego przekazania organowi regulacyjnemu do zaopiniowania projektów regulaminów dostarczania wody i odprowadzania ścieków, uprzejmie prosimy o przekazywanie przedmiotowych dokumentów do właściwych terytorialnie dla gmin dyrektorów regionalnych zarządów gospodarki wodnej.

Wspomniany zakres terytorialny został określony rozporządzeniem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 9 marca 2018 r. w sprawie właściwości miejscowej dyrektorów regionalnych zarządów gospodarki wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w sprawach z zakresu zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków (Dz. U. z 2018 r. poz. 510).

Ze względów proceduralnych prosimy również o dopełnienie staranności przy przekazywaniu materiałów, w tym zapewnienie właściwej formy dokumentów i reprezentacji dla organu przekazującego.

Źródło: KZGW

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Trzy kluczowe lata dla branży wod-kan (13 czerwca 2018)Oświęcim: Wzmocni się bezpieczeństwo powodziowe (27 kwietnia 2018)Prezes Wód Polskich: nasze relacje z samorządowcami wyglądają bardzo różnie (20 kwietnia 2018)Konferencja Nowa tożsamość i potencjał zrównoważonych miast (27 marca 2018)Kolejne stopnie wodne poniżej Malczyc (20 marca 2018)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony