Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Woda wysokoozonowana do zwalczania koronawirusa i innych zagrożeń WOFIL Robert Muszański
Analizy ryzyka dla ustanowienia stref ochronnych ujęć wód Arcadis

Trwa rejestracja na konferencję EKOGMINA 2020 III Forum Praktyków

a+a-    Powrót       30 czerwca 2020       Woda       Artykuł promocyjny   

EKOGMINA to forum branżowe umożliwiające wymianę wiedzy ekspertów i praktyków polskiego sektora wod-kan. Konferencja kierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli samorządów małych i średnich gmin, przedsiębiorstw komunalnych oraz wykonawców i przedsiębiorców branży sanitarnej, a jej celem jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń w zakresie metod stosowanych w projektach wod-kan w polskich miastach i gminach.

EKOGMINA 2020 to trzecia edycja wydarzenia. Tegoroczna konferencja odbędzie się w Mrągowie w dniach 23-25 września 2020. Parterem strategicznym konferencji jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mrągowie. Zyskując takiego Partnera, uatrakcyjnimy naszą konferencję możliwością uczestnictwa w wizycie studyjnej na zmodernizowanych niedawno w Mrągowie obiektach. Dodatkowo konferencję poprzedzą praktyczne warsztaty. W czerwcu ruszyła rejestracja na wydarzenie.

Strona wydarzenia: ekogmina.biopro.pl

I Forum odbyło się w październiku 2018 roku w Gdańsku. II Forum odbyło się w czerwcu w Jachrance, gdzie Honorowym Partnerem konferencji był Wodociąg Marecki.

Źródło: Biopro

Na konferencji EKOGMINA 2020 III Forum Praktyków, pod patronatem medialnym Teraz Środowisko, planowana jest bezpłatna dystrybucja publikacji pt. Ochrona środowiska w Polsce. Wyzwania i perspektywy. Wydanie drugie (uaktualnione i rozszerzone). Zachęcamy do zapoznania się z pierwszym wydaniem online. Drugie wydanie już na jesieni!

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Blisko 60 mln zł dofinansowania na projekty wod-kan w Opolskiem (08 lipca 2020)Andre Lemlyn prezesem SUEZ Polska (07 lipca 2020)Więcej czasu na złożenie sprawozdań w systemie BDO (17 czerwca 2020)Cyfryzacja procesów w dobie pandemii. Webinarium dla przedsiębiorstw wod-kan (10 czerwca 2020)Ponad 35,6 mln zł dotacji z PROW na inwestycje wodno-ściekowe na Śląsku (10 czerwca 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony