Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Analizy ryzyka dla ustanowienia stref ochronnych ujęć wód firmy Arcadis
Świadectwa weryfikacji ETV dla innowacyjnych technologii i urządzeń dla gospodarki wodno-ściekowej firmy JWTŚ-IETU

V Forum Ochrony Środowiska

a+a-    Powrót       04 kwietnia 2019       Woda       Artykuł promocyjny   

Zbliża się piąta edycja Forum Ochrony Środowiska, to jedno z najważniejszych organizowanych przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” wydarzeń. Przygotowujemy je z myślą o branży wod-kan, stawiając na rozwój i integrację naszego sektora.

Wiemy jak ważna dla nas i przyszłych pokoleń jest ochrona środowiska i rozsądna eksploatacja surowców naturalnych. Gospodarka o Obiegu Zamkniętym to jeszcze nowość, ale również przyszłość naszej branży. Chcemy temu tematowi poświęcić pierwszy dzień konferencyjnych rozmów. Poznamy Mapę drogową GOZ przyjętą przez Rząd RP; dobre przykłady gospodarowania odpadami w Polsce i za granicą; porozmawiamy o tym, co robić, by odpad stał się surowcem.

Wieczorem zapraszamy na spektakl i bankiet do Teatru Capitol.

Drugiego dnia Forum podejmiemy temat nowoczesnych przedsiębiorstw wod-kan. Poruszymy ważne zagadnienia współpracy przedsiębiorstw z sektorem

naukowo-badawczym i szeroko rozumianej edukacji ekologicznej. Porozmawiamy o  nowoczesnych technologiach i metodach zarządzania firmą.

Niespodzianką jubileuszowej edycji będzie Wykład Mistrzowski, który wygłosi znany trener, coach i autor popularnych książek o rozwoju osobistym Rafał Żak.

Źródło: IGWP

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

II Forum Praktyków 2019 Zrównoważone zarządzanie gospodarką wodno-kanalizacyjną w gminach (18 kwietnia 2019)Wykorzystano już całą dostępną pulę środków na gospodarkę ściekową (17 kwietnia 2019)Naukowcy stwierdzili obecność zakazanych pestycydów w europejskich rzekach (16 kwietnia 2019)Opole chce sprzedać część udziałów w wodociągach (11 kwietnia 2019)Spotkajmy się w Bydgoszczy (02 kwietnia 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony