Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Analizy ryzyka dla ustanowienia stref ochronnych ujęć wód firmy Arcadis
Unikalna oczyszczalnia Bio Solid firmy BAMARTECH

V Forum Ochrony Środowiska

a+a-    Powrót       04 kwietnia 2019       Woda       Artykuł promocyjny   

Zbliża się piąta edycja Forum Ochrony Środowiska, to jedno z najważniejszych organizowanych przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” wydarzeń. Przygotowujemy je z myślą o branży wod-kan, stawiając na rozwój i integrację naszego sektora.

Wiemy jak ważna dla nas i przyszłych pokoleń jest ochrona środowiska i rozsądna eksploatacja surowców naturalnych. Gospodarka o Obiegu Zamkniętym to jeszcze nowość, ale również przyszłość naszej branży. Chcemy temu tematowi poświęcić pierwszy dzień konferencyjnych rozmów. Poznamy Mapę drogową GOZ przyjętą przez Rząd RP; dobre przykłady gospodarowania odpadami w Polsce i za granicą; porozmawiamy o tym, co robić, by odpad stał się surowcem.

Wieczorem zapraszamy na spektakl i bankiet do Teatru Capitol.

Drugiego dnia Forum podejmiemy temat nowoczesnych przedsiębiorstw wod-kan. Poruszymy ważne zagadnienia współpracy przedsiębiorstw z sektorem

naukowo-badawczym i szeroko rozumianej edukacji ekologicznej. Porozmawiamy o  nowoczesnych technologiach i metodach zarządzania firmą.

Niespodzianką jubileuszowej edycji będzie Wykład Mistrzowski, który wygłosi znany trener, coach i autor popularnych książek o rozwoju osobistym Rafał Żak.

Źródło: IGWP

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Wsparcie finansowe dla spółek wodnych w Małopolsce (25 czerwca 2019)Zaangażowanie kapitałowe NFOŚiGW w inwestycje wod-kan – nowy mechanizm finansowania (19 czerwca 2019)200 mln zł na gospodarkę wodno-ściekową poza granicami aglomeracji ujętych w KPOŚK (18 czerwca 2019)Czysta woda w kranie? Nie w sezonie (18 czerwca 2019)Taryfy wod-kan dla mieszkańców Otwocka będą obniżone o 12 proc. (13 czerwca 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony