Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Naturalny opał wytworzony przez brykieciarki Biomasser® z weryfikacją EU ETV Asket
Kompleksowa realizacja instalacji PV – od produktu, po ubezpieczenie i opiekę rachunków Columbus Energy

XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2020 w styczniu w Warszawie

a+a-    Powrót       02 grudnia 2019       Energia       Artykuł promocyjny   

Europejskie Centrum Biznesu zaprasza do udziału w XX edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, który odbędzie się w dniach 27-28 stycznia 2020 r. w Warszawie w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Temat przewodni brzmi: „Rok 2020: Zrównoważony rozwój polskiej energetyki”.

Rok 2020 będzie dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z otoczeniem legislacyjnym, optymalizacją procesów wytwarzania, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem nowych inwestycji, jak i nowymi priorytetami rządowej polityki energetycznej ujętymi w dwóch programach: „Mój prąd” oraz „Czyste powietrze”. Program jubileuszowej edycji Kongresu tradycyjnie obejmie zagadnienia, które staną się okazją do wymiany opinii i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami: rządu, największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych, najważniejszych organizacji branżowych, środowisk akademickich i przedstawicieli biznesu. W gronie ekspertów pragniemy omówić kwestie kondycji i perspektyw dla sektora elektroenergetycznego i gazowego oraz szans na rozwój elektromobilności i kogeneracji, budowania rynku mocy, a także coraz silniejszego wpływu legislacji i sytuacji międzynarodowej na bezpieczeństwo energetyczne.

Szczegółowe informacje na temat kongresu będą sukcesywnie przedstawiane na stronie www.powerpol.pl.

Źródło: ECB

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Zabrze: 3 tys. gospodarstw domowych zostanie podłączonych do sieci ciepłowniczej (05 sierpnia 2020)Europejska branża pozyskiwania ciepła z energii słonecznej zobowiązuje się aktywnego udziału w Green Recovery (27 lipca 2020)Uchwałą w smog, czyli antysmogowe działania Podkowy Leśnej (15 lipca 2020)Szkolenie "Środki trwałe w praktyce przedsiębiorstw energetycznych, ciepłowniczych” w sierpniu (29 czerwca 2020)Wyniki pierwszej tegorocznej aukcji na premię kogeneracyjną (16 czerwca 2020)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony