Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Starszy inspektor ds. planów rozwoju przedsiębiorstw gazowniczych Urząd Regulacji Energetyki
Zespoły kogeneracyjne zasilane paliwami gazowymi firmy Horus Energia

XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2020 w styczniu w Warszawie

a+a-    Powrót       02 grudnia 2019       Energia       Artykuł promocyjny   

Europejskie Centrum Biznesu zaprasza do udziału w XX edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, który odbędzie się w dniach 27-28 stycznia 2020 r. w Warszawie w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Temat przewodni brzmi: „Rok 2020: Zrównoważony rozwój polskiej energetyki”.

Rok 2020 będzie dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z otoczeniem legislacyjnym, optymalizacją procesów wytwarzania, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem nowych inwestycji, jak i nowymi priorytetami rządowej polityki energetycznej ujętymi w dwóch programach: „Mój prąd” oraz „Czyste powietrze”. Program jubileuszowej edycji Kongresu tradycyjnie obejmie zagadnienia, które staną się okazją do wymiany opinii i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami: rządu, największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych, najważniejszych organizacji branżowych, środowisk akademickich i przedstawicieli biznesu. W gronie ekspertów pragniemy omówić kwestie kondycji i perspektyw dla sektora elektroenergetycznego i gazowego oraz szans na rozwój elektromobilności i kogeneracji, budowania rynku mocy, a także coraz silniejszego wpływu legislacji i sytuacji międzynarodowej na bezpieczeństwo energetyczne.

Szczegółowe informacje na temat kongresu będą sukcesywnie przedstawiane na stronie www.powerpol.pl.

Źródło: ECB

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

LeadAIR – Ruszył nowy projekt dla miast (02 grudnia 2019)Powstała aplikacja do wykrywania ofert sprzedaży kopciuchów (27 listopada 2019)Ponad 22 mln zł dla instytucji na wymianę pieców i instalacje OZE na Dolnym Śląsku (27 listopada 2019)Coraz mniej starych pieców w Kielcach (14 listopada 2019)200 mln zł na niskoemisyjne technologie ogrzewania domów (12 listopada 2019)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony