Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies. Więcej informacjiClose
Inspektor ochrony środowiska WIOŚ Gdańsk
Inspektor ds. organizmów kwarantannowych Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Zmiana Okręgowego Inspektora Rybołówstwa Morskiego w Szczecinie

a+a-    Powrót       14 listopada 2017       Management   

Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej powołał Artura Maciąga na stanowisko Okręgowego Inspektora Rybołówstwa Morskiego w Szczecinie.

Artur Maciąg urodził się w 1976 r. Ukończył Wydział Ochrony Środowiska i Rybactwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jest ichtiologiem w drugim pokoleniu. Kierował ośrodkami hodowlanymi i wylęgarniami ryb, a w swojej karierze praktykował z 24 gatunkami. Pracował także jako rozliczeniowiec oraz inżynier robót budowlanych. Jest dobrze zorientowany w biologii dwuśrodowiskowych ryb łososiowatych – łososia i troci wędrownej. Od kilkunastu lat jest związany z organizacjami działającymi na rzecz rzek pomorskich, a zwłaszcza Parsęty. Do niedawna pracował jako ichtiolog w Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty. Ma żonę i syna. Jego pasje to wędkarstwo i rower górski.

Źródło: Biuro Prasowe MGMiŻŚ

Polecamy inne artykuły o podobnej tematyce:

Ekolodzy apelują o zakończenie nadmiernych połowów na Bałtyku (15 października 2018)KE zachęca do ponownego wykorzystywania wody w rolnictwie. Będą nowe przepisy (29 maja 2018)Gospodarka wodna przechodzi w ręce innego ministerstwa (12 stycznia 2018)51 mln euro rekompensat wodno-środowiskowych dla hodowców karpia (12 stycznia 2018)Ograniczenie połowów ryb na Bałtyku? Decyzja w październiku (21 września 2017)
©Teraz Środowisko - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikacja tekstów, zdjęć, infografik i innych elementów strony bez zgody Wydawcy są zabronione.
▲  Do góry strony