Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

AC S.A., nowoczesna firma technologiczna oraz producent instalacji gazowych marki STAG, poszukuje pracownika na stanowisko: Asystent ds. finansowych

Pracodawca: AC S.A. Numer referencyjny: 128677 Data publikacji: 04 kwietnia 2024 Lokalizacja: Białystok - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Ropa, gaz i węgiel, Audyty energetyczne

Opis stanowiska

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należeć:

  • wspieranie działu kontrolingu/księgowości,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca, kontroli i rozliczania kosztów,
  • wsparcie w procesie budżetowania oraz kontrola realizacji i analiza odchyleń,
  • raportowanie okresowe oraz ad-hoc,
  • analiza cen sprzedaży, tkw (PW), cen zakupu,
  • sporządzenie raportów GUS,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub innych działów.

Wymagania

Tego od ciebie oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse, matematyka lub pokrewne,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu: rachunkowości, finansów i kontrolingu,
  • praktyczna znajomości pakietu MS Office – w szczególności MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, inicjatywa w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

To oferujemy:

  • Współpracę opartą o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy
  • Ciekawą pracę, pełną wyzwań, w profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe w Warcie
  • Karty sportowe Medicover Sport i Calypso