Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Audytor instalacji fotowoltaicznych

Pracodawca: AC S.A. Numer referencyjny: 79361 Data publikacji: 02 grudnia 2021 Lokalizacja: Białystok - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

DO GŁÓWNYCH ZADAŃ OSOBY NA W/W STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO

  • Pomoc pracownikom działu sprzedaży w optymalnym doborze parametrów instalacji PV
  • Pomoc w projektowaniu instalacji PV (dobór systemu montażowego, kabli i zabezpieczeń)
  • Monitorowanie procesu montażu instalacji
  • Prowadzenie audytu technicznego posprzedażowego
  • Wykonywanie diagnoz i serwisów instalacji fotowoltaicznych
  • Wykonywanie podstawowych pomiarów elektrycznych

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie techniczne (pożądane elektryczne lub pokrewne)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży OZE
  • Uprawnienia SEP do 1 kV lub UDT-OZE
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, samodzielność i kreatywność
  • Umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji - mile widziane
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami - mile widziane

Oferujemy

OFERUJEMY MIEJSCE PRACY, KTÓRE ZAPEWNIA

  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań, w profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia, karty sportowe

AC S.A.

AC S.A., producent instalacji gazowych marki STAG. Solar STAG to ogólnopolska firma - lider na rynku alternatywnych źródeł energii. Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo oraz atrakcyjne ceny.