Więcej  ›
15.05.2024 15 maja 2024

Pracownik ds. BHP, Ochrony Środowiska i Substancji Chemicznych

Pracodawca: Aesculap Chifa Sp. z o.o. Numer referencyjny: PLIM17R17 Data publikacji: 08 marca 2017 Lokalizacja: Radzyń Podlaski - Lubelskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Czy szukasz wyzwań u dynamicznego, globalnego gracza lub w solidnym, niemieckim rodzinnym biznesie? W B. BRAUN możesz znaleźć to i to. W ponad 64 krajach, więcej niż 55.000 ekspertów dzieli się swoją wiedzą każdego dnia. Możesz rozwijać się w tej mocnej kulturze ustawicznej wymiany. Razem ulepszamy ochronę zdrowia ponad 175 lat. Stań się częścią rodziny B. BRAUN i podziel się Twoją wiedzą specjalistyczną.

Opis stanowiska:
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,
  • bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami,
  • sporządzanie i przedstawianie okresowych analiz BHP,
  • opiniowanie instrukcji dotyczących BHP,
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie rejestracji,
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych,
  • realizacja zagadnień p. pożarowych,
  • nadzór nad realizacją wymogów prawnych i systemowych w obszarze ochrony środowiska oraz stosowania substancji i mieszanin chemicznych,
  • sprawozdawczość z zakresu ochrony środowiska,
  • szkolenie pracowników, kontrola i przeprowadzanie audytów z zakresu bezpieczeństwa chemicznego i środowiskowego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku BHP lub studia podyplomowe z zakresu BHP,
  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym,
  • szkolenie dla inspektorów ochrony p. pożarowej,
  • znajomość przepisów prawnych z zakresu ochrony środowiska i substancji i mieszanin chemicznych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym,
  • znajomość obsługi komputera i MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • szkolenia i możliwość stabilnej pracy w przyjaznym środowisku.

Inne informacje

Prosimy o składanie aplikacji niezależnie od wcześniej złożonych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AESCULAP CHIFA SP. Z O.O. z siedzibą w Nowym Tomyślu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest AESCULAP CHIFA SP. Z O.O. z siedzibą w Nowym Tomyślu przy ul. Tysiąclecia 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aesculap Chifa Sp. z o.o.

Aesculap Chifa Sp. z o.o. jest członkiem grupy B. Braun, jednej z wiodących na świecie firm medycznych, produkującej i dystrybuującej na skalę globalną, zatrudniającej ponad 56 000 pracowników w 64 krajach i obrotami na poziomie 6,13 mld euro.
B. Braun pomaga poprawiać jakość zabiegów i procedur pracy w szpitalach i gabinetach lekarskich oraz zwiększać bezpieczeństwo pacjentów, lekarzy i personelu pielęgniarskiego.
Oferujemy pracownikom służby zdrowia i szpitali wyjątkową gamę produktów, począwszy od słynnych narzędzi chirurgicznych, aż do innowacyjnych implantów i urządzeń medycznych, idealnie dopasowanych do kompleksowej, wysokiej jakości usług.