Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Pracodawca: ALAB laboratoria Sp z o.o. Numer referencyjny: 127534 Data publikacji: 13 marca 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Twoja praca polegać będzie na:

  • nadzór nad gospodarką odpadami, gospodarką wodno-ściekową oraz emisją do powietrza
  • sporządzanie sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska np. KOBiZE, CRO
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami
  • wspieranie, nadzorowanie i weryfikacja działań wynikających z inspekcji i kontroli oraz audytów zewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
  • bieżąca kontrola warunków środowiskowych, dokonywanie pomiarów środowiskowych, rozliczanie opłat związanych z ochroną środowiska oraz zlecanie badań, analiz i oceny jakości środowiska
  • wdrażanie standardów BHP i ochrony środowiska w jednostkach grupy ALAB
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz raportowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wymaganiami wewnętrznymi firmy
  • wykonywanie obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów o służbie BHP

Wymagania

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ochrona środowiska, BHP
  • znajomość przepisów prawnych dotyczących BHP i ochrony środowiska
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point)
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziane jest posiadanie uprawnień inspektora ochrony przeciwpożarowej oraz uprawnień audytora ISO 14001:2015

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę pełną wyzwań w inspirującym i zgranym zespole profesjonalistów
  • duży stopień samodzielności i odpowiedzialności
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
  • pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

ALAB laboratoria Sp z o.o.

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 19 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań. W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.