Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Koordynator ds. BREEAM

Pracodawca: Aldesa Numer referencyjny: 149311 Data publikacji: 12 lutego 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy, Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Planowanie przestrzenne: Dźwięk, hałas i akustyka

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały następujące zadania:
  • zapewnienie zgodności projektu z wymaganiami BREEAM
  • prowadzenie procesu certyfikacji
  • opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji
  • przeprowadzanie inspekcji na placu budowy pod względem wymogów certyfikacji
  • bezpośrednia współpraca z zespołem projektowym i produkcyjnym

Wymagania

Przed kandydatami stawiamy następujące wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Budownictwo, Inżynieria Środowiska, Architektura
  • znajomość procesu inwestycyjnego
  • znajomość procesu certyfikacji budynków w systemie BREEAM
  • doświadczenie w projektach pod ochroną konserwatora zabytków będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętności obsługi programu MS Project, pakietu Office i AutoCAD

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy:
  • stabilną pracę oraz warunki do rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie

Aldesa

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa działająca na rynku polskim w sektorze
budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej.