Więcej  ›
06.05.2024 06 maja 2024

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy dla projektów OZE

Pracodawca: Alians OZE Numer referencyjny: 004/03 Data publikacji: 08 marca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje
Energia: Energetyka słoneczna, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • Wyszukiwanie źródeł dofinansowywania i monitorowanie dostępności środków dotacyjnych wraz z terminami naborów nowych wniosków
  • Skuteczne pozyskiwanie i monitorowanie dostępnych źródeł finansowania z funduszy regionalnych, krajowych i unijnych  dla projektów OZE (fotowoltaika) planowanych i realizowanych przez firmę
  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z zasadami pozyskiwania finansowania.
  • Nadzór nad dokumentacją projektową i sporządzanie sprawozdań na potrzeby organów kontrolnych
  • Wsparcie w procesie rozliczania otrzymanych środków zewnętrznych
  • Ocena i weryfikacja możliwości pozyskania środków zewnętrznych
  • Przygotowanie aplikacji o dofinansowanie i wsparcie merytoryczne podczas procesu realizacji projektów

Wymagania

  • Znajomość tematyki funduszy strukturalnych
  • Mile widziana znajomość źródeł informacji o dotacjach do uzyskania w zakresie OZE
  • Doświadczenie w pisaniu i koordynowaniu projektów typu: RPO, PO IŚ, PROW, PARP, ARiMR
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i terminowość w realizacji zadań

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowania
  • Możliwość rozwoju w kierunku budowania zespołu
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Niezbędne narzędzia pracy

Inne informacje

Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę lub b2b

Alians OZE

Firma Alians - Nr 1 rynku fotowoltaiki wg. serwisów branżowych Enerad.pl i Optimal Energy.
Jesteśmy grupą pozytywnie nastawionych ludzi, z którymi pozyskiwanie czystej energii za pomocą paneli fotowoltaicznych jest niezwykle proste. Mamy duże doświadczenie w zakresie fotowoltaiki. Pomagamy Klientom wybrać najlepszą ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Co robimy?
  • Przed nami fotowoltaika nie ma żadnych tajemnic
  • Proponujemy indywidualne rozwiązania dla Domu, Gospodarstw rolnych oraz Klientów biznesowych
  • Specjalizujemy się w dużych farmach fotowoltaicznych.
Jak działamy?
  • -Obsługujemy naszych Klientów w sposób kompleksowy i profesjonalny
  • Z nami pobierane energii z paneli fotowoltaicznych jest bardzo proste
  • W imieniu Klienta załatwiamy wszystkie pozwolenia i formalności.
Gdzie jesteśmy?
  • Pracujemy wszędzie tam, gdzie możemy pomóc w produkcji czystej energii dla domu, firm, gospodarstw rolnych
  • Kilometry nie są dla nas przeszkodą, a nasi specjaliści działają na terenie całego kraju.