Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Magazynier w Dziale Logistyki

Pracodawca: Amiblu Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: 112893 Data publikacji: 04 kwietnia 2024 Lokalizacja: Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami, Dystrybucja, wodociągi
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

  • obsługa wózków widłowych oraz ładowarek jednonaczyniowych do 20 ton;
  • pakowanie oraz przygotowywanie wyrobów gotowych do załadunku;
  • odbiór gotowych wyrobów z produkcji i składowanie ich na placu;
  • dowóz komponentów na produkcję dla poszczególnych działów;
  • rozładunki i wyładunki wyrobów gotowych oraz towaru.

Wymagania

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi – warunek konieczny;
  • uprawnienia (klasa III) na ładowarki jednonaczyniowe do 20 ton – warunek konieczny;
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym/czterobrygadowym;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia;
  • stosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości (dbałość o porządek w miejscu pracy).

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych i czytników kodów kreskowych.

Oferujemy

  • szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników;
  • umowę o pracę bez pośredników;
  • premię miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego – opartą na wskaźnikach grupowych oraz indywidualnych;
  • dodatek za pracę w systemie 4brygadowym;
  • dodatkowy płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu;
  • pakiet socjalny;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NW.

Amiblu Poland Sp. z o.o.

O nas

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!