Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Młodszy Operator Produkcji

Pracodawca: Amiblu Poland Sp. z o.o. Numer referencyjny: 112891 Data publikacji: 04 kwietnia 2024 Lokalizacja: Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Woda: Analizy, badania laboratoryjne, Gospodarowanie wodami
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Dział Produkcji Paneli NC:

  • przygotowania materiałów potrzebnych do produkcji paneli NC,
  • obsługa i uzupełnianie materiałów produkcyjnych (włókno szklane, substancje chemiczne),
  • nadzór nad maszynami w trakcie produkcji,
  • prace fizyczne: cięcie, wykonywanie szlifów,
  • prace wykończeniowe gotowego wyrobu.

Dział Produkcji Rur:

  • produkcja rur standardowych,
  • obsługa maszyn, wózka do wyciągania rur, matryc, piło-szlifierki,
  • prace fizyczne na hali szlifowania: cięcie rur, wykonywanie szlifów i nakładanie łączników.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz elektronarzędzi,
  • gotowość do nauki.

Mile widziane

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych.

Oferujemy

  • umowa o pracę bez pośredników,
  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia,
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju,
  • stawka miesięczna 5000 zł brutto,
  • dodatek za pracę w systemie pracy 4brygadowym;
  • premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego,
  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające,
  • dodatkowy płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu,
  • bonus 2000 zł brutto w Programie Poleceń Pracowniczych,
  • pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kafeterię benefitów,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NW.

Amiblu Poland Sp. z o.o.

O nas

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!