Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. elektrycznych

Pracodawca: Apleona Polska sp. z o.o. Numer referencyjny: 299872 Data publikacji: 09 kwietnia 2024 Lokalizacja: Bochnia - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości (zakład przemysłowy);
  • Nadzór nad pomiarami na terenie podległego obiektu (zakład przemysłowy);
  • Kierowanie pracami w zespole w obszarze elektryki;
  • Analiza pracy urządzeń elektrycznych;
  • Koordynowanie prac remontowych;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Realizacja prac związanych przeglądami, konserwacją i remontami;
  • Wydawanie poleceń pisemnych w zakresie elektroenergetyki;
  • Udział w planowaniu prac remontowych i modernizacyjnych;
  • Prowadzenie odbioru wykonywanych robót i prac w powierzonym obszarze;
  • Udział w procesie zakupowym na potrzeby działu produkcyjnego;
  • Nadzór nad utrzymaniem standardu pracy, jakości i przestrzegania przepisów BHP przed podległy zespół oraz podwykonawców;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych;
  • Inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie;
  • Wsparcie operacyjne Kierownika Projektu.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. techniczne w obszarze elektryki lub automatyki;
  • Doświadczenie w obszarze elektryki/automatyki min. 3 lata;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z elektryką (w tym rozdzielnie SN);
  • Znajomość przepisów prawa w obszarze elektroenergetyki (prowadzenie okresowych przeglądów i badań);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności programu MS Excel.
  • Uprawnienia energetyczne Gr I E i D (do 15 kV);
  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych;
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość na zmiany;
  • Samodzielność w realizacji zadań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego – co najmniej na poziomie B2,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatną Opiekę Medyczną finansowaną przez pracodawcę;
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Apleona Polska sp. z o.o.

O nas

Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu