Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Operator Serwisant Obiektów Wod.-Kan.

Pracodawca: AQUANET S.A. Numer referencyjny: 296885 Data publikacji: 19 marca 2024 Lokalizacja: Gruszczyn - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi, Oczyszczanie ścieków
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

  • obsługę/eksploatację instalacji i urządzeń zlokalizowanych na obiektach wodnych (ujęcia i stacje uzdatniania wody);

Wymagania

  • wykształcenia min. zawodowego/zasadniczego;
  • rozwiniętych zdolności manualnych;
  • umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office (Excel, Word);
  • prawa jazdy kat. B;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętności współpracy, komunikatywności i zaangażowania;
  • mile widziane uprawnienia SEP grupa I, II;
  • mile widziana wiedza z zakresu budowy i zasad działania maszyn i urządzeń, instalacji i obiektów przemysłowych;

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracowniczy program emerytalny;
  • pracowniczą kasę zapomogową;
  • wolontariat pracowniczy;
  • turnieje sportowe;
  • kartę Multisport;
  • dofinansowanie studiów;
  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego;
  • dopłatę do wypoczynku;
  • dopłatę do nauki języków obcych;
  • paczki bożonarodzeniowe dla dzieci;
  • piknik firmowy;
  • darmowe miejsca parkingowe;
  • nowoczesne technologie;
  • programy szkoleniowe;
  • rozwój zawodowy;
  • dzień zdrowia raz w roku;
  • ubezpieczenie na życie;
  • program poleceń pracowniczych.