Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. Mechanicznych

Pracodawca: AQUANET S.A. Numer referencyjny: 295623 Data publikacji: 08 marca 2024 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Ciepło, ciepłownictwo, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

  • kompleksowe zarządzenie energią cieplną w ramach wszystkich obiektów Spółki,
  • analizę zużycia energii, identyfikowanie źródeł strat oraz proponowanie rozwiązań celem zmniejszenia kosztów i zwiększenia efektywności energetycznej,
  • planowanie przeglądów i konserwacji oraz harmonogramowanie działań remontowych oraz modernizacyjnych na istniejącym majątku Spółki;
  • opiniowanie wniosków materiałowych dotyczących nowo budowanych obiektów i instalacji związanej z zaopatrzeniem budynków w energię cieplną;
  • opracowanie wprowadzania planów ograniczeń oraz wstrzymania dostarczania ciepła;
  • wydawanie dyspozycji w przypadku wystąpienia awarii bądź zagrożenia dla bezpiecznej pracy źródeł ciepła, wewnątrzzakładowej sieci ciepłowniczej, węzłów cieplnych lub instalacji odbiorczych.
  • ocenę rodzaju i przyczyn awarii i zakłóceń w dostarczaniu i poborze ciepła, jakie wystąpiły w źródłach ciepła, sieciach ciepłowniczych, przyłączach i węzłach cieplnych.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego o profilu mechanicznym, cieplnym, gazowym, wentylacyjnym bądź chłodniczym;
  • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków;
  • znajomości przepisów prawa z zakresu UDT;
  • znajomości aktualnie dostępnych na rynku materiałów i urządzeń mechanicznych;
  • znajomości gospodarki remontowej maszyn i urządzeń;
  • znajomości działania oraz wiedzy z zakresu napraw i eksploatacji wewnętrznych instalacji budynków;
  • umiejętności interpretacji projektów budowlano-wykonawczych w zakresie branży mechanicznej;
  • prawa jazdy kat. B;
  • mile widziane posiadanie uprawnień SEP gr. I, II, III;
  • mile widziana znajomość oprogramowania w środowisku SAP;
  • komunikatywności, samodzielności i zaangażowania.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego
  • dopłatę do wypoczynku
  • prywatną opieka medyczną
  • dofinansowanie studiów
  • pracowniczy program emerytalny
  • ubezpieczenie na życie
  • dopłatę do nauki języków obcych;
  • możliwość pracy zdalnej
  • pracowniczą kasę zapomogowa;
  • wolontariat pracowniczy;
  • kartę sportową;
  • darmowe miejsca parkingowe;
  • nowoczesne technologie;
  • programy szkoleniowe;
  • rozwój zawodowy;
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole
  • program poleceń pracowniczych