Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. środowiska

Pracodawca: Arcadis Numer referencyjny: MS/PG/WR Data publikacji: 09 listopada 2017 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gleba i ziemia: Geologia, goedezja, Hydrogeologia
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

W chwili obecnej do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko: młodszy specjalista ds. środowiska.

Zakres prac na stanowisku:
  • wykonywanie lub nadzór nad pracami terenowymi z zakresu geologii, geotechniki, hydrogeologii, w szczególności: opis budowy geologicznej i warunków hydrogeologicznych, pobór próbek gruntów i wód podziemnych.

Wymagania

Wymagania
  • wykształcenie wyższe: geologia/hydrogeologia, górnictwo/geologia, ochrona środowiska, gleboznawstwo lub pokrewne,
  • doświadczenie w przedstawionym w ogłoszeniu zakresie prac,
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1),
  • umiejętność obsługi prostego sprzętu terenowego (próbniki, pompy do wód podziemnych, GPS, sprzęt do pomiarów parametrów fizykochemicznych wód podziemnych),
  • znajomość oprogramowania Geostar i AutoCad,
  • sumienność, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B.

Inne informacje

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres rekrutacja@arcadis.pl, w temacie maila wpisując numer referencyjny.

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Arcadis

Arcadis jest wiodącą, globalną firmą projektowo-doradczą dla środowiska naturalnego i obiektów budowlanych. Poprzez umiejętne zastosowanie wiedzy i usług z zakresu projektowania, konsultingu, inżynierii oraz zarządzania projektami, dostarczamy naszym klientom wyjątkowe i jednocześnie zrównoważone środowiskowo rezultaty obejmujące cały cykl życia obiektów. Arcadis to 27 000 specjalistów obecnych w ponad 70 krajach, którzy generują roczny dochód w wysokości 3,3 miliardów euro. Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem UN-Habitat, przyczyniając się do podniesienia jakości życia w dynamicznie rozwijających się miastach na całym świecie.