Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Handlowiec

Pracodawca: ASAJ Sp. z o.o. Numer referencyjny: 212208 Data publikacji: 09 kwietnia 2024 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Audyty energetyczne

Opis stanowiska

  • stacjonarna obsługa klientów biznesowych z branży elektrotechnicznej
  • ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności
  • budowanie długotrwałych relacji z przydzielonymi klientami poprzez zaangażowanie w aktywności sprzedażowe
  • nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami: elektroinstalatorzy, utrzymanie ruchu, firmy budowlane oraz opieka nad przypisanymi klientami
  • aktywne wykorzystywanie działań marketingowych wspierających sprzedaż

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • umiejętność budowania i utrzymania relacji z klientami
  • umiejętność negocjacji, wytrwałość w dążeniu do celu
  • wykształcenie min. średnie (preferowane elektryczne)
  • mile widziana znajomości produktów z branży odnawialnych źródeł energii lub gotowości do poszerzania wiedzy w tym zakresie

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, rodzinnej spółce o polskim kapitale
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie z ponad 30-letnią historią
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • rozliczanie od marży wyfakturowanej net-net oraz zadań postawionych przez przełożonych
  • dużą samodzielność działania ​

ASAJ Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą rodzinną z branży elektrotechnicznej, działającą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży: stacjonarnej oraz mobilnej o zasięgu ogólnopolskim, a także profesjonalną platformę internetową www.asaj.pl.

Dofinansowujemy pracownikom kursy oraz studia, aby podnosili swoje kwalifikacje. Opiekujemy się każdym nowym pracownikiem na wszystkich etapach wdrożenia w firmie. Szukamy osób ambitnych, pracowitych i rzetelnych.