Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Magazynier w Centrum Dystrybucji

Pracodawca: ASAJ Sp. z o.o. Numer referencyjny: 212215 Data publikacji: 09 kwietnia 2024 Lokalizacja: Siedlce - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Audyty energetyczne, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

  • m.in. obsługa zautomatyzowanego systemu magazynowego

  • kompletacja i przygotowanie paczek do wysyłek kurierskich

  • okresowe kontrolowanie stanu ilościowego magazynu

  • skanowanie towarów przy użyciu skanera ręcznego

Wymagania

  • uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego

  • doświadczenie w pracy w magazynie

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • realny wpływ na wysokość zarobków dzięki systemowi premiowemu

  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery

  • program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje

  • rabaty pracownicze

ASAJ Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą rodzinną z branży elektrotechnicznej, działającą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży: stacjonarnej oraz mobilnej o zasięgu ogólnopolskim, a także profesjonalną platformę internetową www.asaj.pl.

Dofinansowujemy pracownikom kursy oraz studia, aby podnosili swoje kwalifikacje. Opiekujemy się każdym nowym pracownikiem na wszystkich etapach wdrożenia w firmie. Szukamy osób ambitnych, pracowitych i rzetelnych.