Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Hydraulik- monter instalacji sanitarnych

Pracodawca: ASFI Numer referencyjny: 194257 Data publikacji: 15 marca 2024 Lokalizacja: Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Woda: Dystrybucja, wodociągi, Melioracje i urządzenia wodne
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy firmą specjalizującą się w instalacjach sanitarnych i poszukujemy doświadczonego hydraulika-montera, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac związanych z montażem i naprawą instalacji sanitarnych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów wodno-kanalizacyjnych oraz ogrzewania w budynkach.

Wymagania

Nasze wymagania

- Wykształcenie kierunkowe- Doświadczenie w wykonywaniu prac hydrauliki sanitarnej- Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej- Znajomość materiałów i narzędzi wykorzystywanych w instalacjach sanitarnych- Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność- Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

To oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach- Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole- Narzędzia i materiały potrzebne do wykonywania pracy- Możliwość realizacji ciekawych projektów w różnych obiektach- Pakiet benefitów

ASFI

Firma I-Serwis ASFI zajmuje się zadaniami z zakresu systemów zwiększających efektywność energetyczną w zakładach produkcyjnych, automatyką przemysłową oraz budową dużych instalacji w obiektach kubaturowych.