Więcej  ›
30.04.2024 30 kwietnia 2024

Kierownik robót sanitarnych

Pracodawca: ASFI Numer referencyjny: 198298 Data publikacji: 04 kwietnia 2024 Lokalizacja: Kalisz - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

- Koordynacja i nadzór nad pracami związanymi z instalacjami sanitarnymi na budowie

- Nadzór nad wykonywaniem prac zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz spełniających wymagania Klienta

- Zarządzanie zespołem pracowników oraz współpraca z innymi działami na budowie,

- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy

- Rozliczanie podległych pracowników z wykonanych robót.

Wymagania

- Wykształcenie techniczne związane z budownictwem lub instalacjami sanitarnymi
- Doświadczenie w prowadzeniu robót instalacyjnych​

- Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji sanitarnych

- Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej
- Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji pracy na budowie

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych
- Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

- Umiejętność obsługi programów pakietu Office(Excel, Word)

- Prawo jazdy kat. B

- Mile widziana znajomość programów do kosztorysowania oraz autoCad

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
- Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
- Dostęp do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
- Pakiet benefitów
- Pracę na ciekawych i zróżnicowanych projektach budowlanych

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży budowlanej.​

ASFI

Firma I-Serwis ASFI zajmuje się zadaniami z zakresu systemów zwiększających efektywność energetyczną w zakładach produkcyjnych, automatyką przemysłową oraz budową dużych instalacji w obiektach kubaturowych.