Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Doradca techniczno-handlowy w branży fotowoltaicznej

Pracodawca: ASISTWORK SP. Z O.O. Numer referencyjny: 192595 Data publikacji: 26 marca 2024 Lokalizacja: Krosno Odrzańskie - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Audyty energetyczne
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • sprzedaż najwyższej jakości produktów dla firm z branży OZE: paneli fotowoltaicznych, falowników i baterii
  • doradztwo i konsultacje w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych dostosowanych do potrzeb klienta B2B
  • telefoniczna obsługa klientów centrum dystrybucyjnego (około 40- 50 połączeń dziennie)
  • realizowanie planu sprzedażowego
  • terminowe raportowanie wyników sprzedaży i osiąganych celów
  • odpowiedzialność za wszystkie etapy procesu sprzedażowego(opracowanie ofert handlowych, negocjacje warunków, opieka posprzedażowa)

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne: aktywne słuchanie, inicjatywa w rozmowie, badanie potrzeb, otwartość
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta w branży fotowoltaicznej, telekomunikacyjnej, energetycznej
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • rzetelne wdrożenie na stanowisku i szkolenia produktowe z zakresu fotowoltaiki
  • długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • podstawę w wysokości 5000 zł netto i system prowizyjny
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00
  • przyjazną atmosferę pracy: cykliczne spotkania integracyjne, brak dress codu
  • rozwój zawodowy u dostawcy paneli fotowoltaicznych, falowników i baterii na rynki europejskie
  • komfortowe warunki pracy, w centrum Krosna Odrzańskiego, z dostępem do miejsc parkingowych
  • niezbędne narzędzia do pracy i materiały reklamowe, wsparcie pracowników działu projektowego i marketingu na każdym etapie zatrudnienia​

ASISTWORK SP. Z O.O.

Jesteś zainteresowany pracą w branży automotive w prężnie rozwijającej się firmie? Ta oferta czeka na Ciebie!

W związku z ciagłym rozwojem naszego Klienta z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Doradca techniczno-handlowy w branży fotowoltaicznej

Miejsce pracy- Częstochowa, ul. Strefowa 12, 42-202