Więcej  ›
17.05.2024 17 maja 2024

Ankieter - Oświęcim

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: 7/2019 Data publikacji: 18 lipca 2019 Lokalizacja: Oświęcim - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie ( dwa tygodnie) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)

Opis stanowiska

Bliska jest Ci ekologia? Chcesz oddychać czystym powietrzem?
Realizuj z nami projekt inwentaryzacji źródeł ogrzewania dla Gminy Oświęcim w charakterze: Ankieter / Ankieterka

Miejsce pracy: Gmina Oświęcim

Główne zadania:
  • zbieranie danych od mieszkańców gminy w formie krótkiej ankiety (praca w terenie)
  • wprowadzanie wyników ankiet do narzędzia informatycznego

Wymagania

Poszukujemy osób:
  • posiadających umiejętności komunikacyjne i lubiących pracę z ludźmi
  • angażujących się w wykonywane zadania
  • dokładnych i rzetelnych
  • dostępnych w miesiącu lipcu, sierpniu, wrześniu

Oferujemy

Oferujemy:
  • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie zajmującej się ochroną środowiska
  • praca z ciekawymi ludźmi
  • pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności

Inne informacje

Zapraszamy do kontaktu: tel. 784 439 633 i przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@atmoterm.pl, w temacie maila: Ankieter – Imię i Nazwisko

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

  • „Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.
  • Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww. rozporządzenia.

Administratorem danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4.  Pana/Pani dane osobowe:
  1. są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;
  2. będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji

Informujemy, że ma Pani/Pan:
  1. prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody;
  2. prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
  3. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.

Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z kapitałem polskim. Firma działa na rynku polskim i europejskim
od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w ochronie i inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.
Poprzez naszą działalność tworzymy możliwości rozwoju zawodowego w różnych specjalnościach.